Pereiti prie turinio

AMS 3D Frames

3D Frames

„3D FRAMES“ yra grafinis redaktorius, leidžiantis sukurti ryškius ir stilingus nuotraukų rėmelius. Skirtingai nuo kitų panašių produktų, „3D FRAMES“ sukuria kiekvieną kadrą realiuoju laiku, perduoda šešėlius, paryškinimus ir kitus apšvietimo efektus.

Programą labai lengva išmokti: tiesiog atidarykite bet kokią nuotrauką, įkelkite rėmelį iš katalogo ir paspauskite mygtuką „Peržiūrėti“. Per porą sekundžių vaizdą galėsite pamatyti visiškai nauju būdu - kaip išsamesnį ir harmoningesnį.

Nepaisant lengvo mokymosi, „3D FRAMES“ tinka ne tik pradedantiesiems, bet ir profesionalams, nes suteikia beveik neribotas galimybes sukurti rėmelius - nuo paprasto plono reljefo iki masyvaus įspūdingo rėmo. Bet kurį iš padarytų rėmelių galima išsaugoti kaip iš anksto nustatytą būsimam naudojimui.

Unikali 3D rėmelių ypatybė yra fono spalvos pritaikymas prie pagrindinio kadro spalvų gamos. Naudodami specialų valdiklį, galite reguliuoti fono spalvą, kad ji būtų šviesesnė arba tamsesnė nei išorinio rėmo spalva. Žinoma, yra galimybė naudoti kontrastingą spalvų schemą.

Dar prieš pradedant kurti nuotrauką, „3D FRAMES“ leidžia reguliuoti vaizdo ryškumą, spalvų balansą ir kitus parametrus, jį pasukti, pakeisti dydį, apkarpyti. Be to, galima naudoti specialiuosius efektus. Taigi, dirbant su „3D FRAMES“, nereikia atidaryti išorinių programų norint redaguoti originalią nuotrauką.

Sukūrus rėmelį, galutinį rezultatą galima peržiūrėti visame ekrane, išsaugoti ir atspausdinti. Tai taip pat suteikia galimybę greitai eksportuoti vaizdus į JPEG, BMP, GIF, PNG, TIFF formatus.

Gamintojo saite programos atsisiuntimui nebėra, siųskite iš mūsų saugyklos

Mūsų saugykla: (instaliuojama ir portatyvinė viename archyve)

Return to Top ▲Return to Top ▲