Pereiti prie turinio

3DVista Stitcher/3DVista Virtual Tour

3DVista Stitcher/3DVista Virtual Tour

Pristatome gamintojo 3DVista iš karto dvi programas

„Stitcher 4“ padės jums konvertuoti daug nuotraukų į gražias panoramas. Tai profesionalų ir mėgėjų pasirinkimas. „3DVista Stitcher 4“ pasižymi naudojimo paprastumu: vienu paspaudimu galite pereiti per kiekvieną proceso etapą, kad užtikrintumėte maksimalias kokybiškas panoramas, susiūtas dideliu greičiu.

Ji palaiko visas populiarias kameras ir objektyvo tipus, įskaitant standartinius, plačiakampius, žuvų akių ir vienkartinius objektyvus. Tinka pilnoms ar dalinėms, kubinėms, sferinėms ir mažoms planetoms. Apima „BATCH“ funkciją, kuri pabaigoje ir nedelsiant susieja visas jūsų panoramas, taigi sutaupote laiko tarp atskirų projektų redagavimo procesų.

„3DVista Stitcher 4“ yra vienintelė rinkoje esanti programa, galinti siūti unikalias Live Panoramas * ir adaptyvias HDR panoramas *, kurios vėliau gali būti naudojamos ir skelbiamos per „Virtual Tour Pro“.

Pagrindinės funkcijos:

• Palaikykite visų rūšių kameras ir objektus:
„3DVista Stitcher“ sieja beveik visas kameras ir objektyvus. Optimalus rezultatas pasiekiamas dėl populiarių lęšių, įskaitant plačiakampius objektyvus, žuvų akių lęšius, vienkartinius lęšius arba 6 kubinius paviršius, pagamintus su CAD, tačiau palaikomos net ir su taškiniais ir kompaktiniais fotoaparatais arba mobiliaisiais telefonais pagamintos nuotraukos.

• Automatinių valdymo taškų nustatymas:
„3DVista Stitcher“ gali automatiškai sujungti jūsų nuotraukas, nustatydamas valdymo taškus - tuos taškus, kurie rodomi dviejose gretimose nuotraukose, kurios yra naudojamos norint prijungti arba persidengti dvi nuotraukas. Tačiau norėdami optimizuoti rezultatą, jei norite, visada galite pridėti / įdėti / keisti / ištrinti valdymo taškus.

• Vienas, dvigubas ir laisvas siūlas:
Jei neturite plataus kampo objektyvo, galite sukurti didesnę panoramą, susiuvę daugiau vaizdų. Nepraleiskite panoramos, nes tik turite tašką ar kompaktišką fotoaparatą arba mobilųjį telefoną. Nemokama siuvinėjimas leidžia sukibti nuotraukas, kurios buvo pagamintos iš zigzago.

• Standartinis HDR siuvimas:
HDR (High Dynamic Range) - puiki galimybė tobulinti panoramas ir virtualias ekskursijas. Įprasta nuotrauka - be HDR - gali būti pernelyg didelės arba nepakankamai eksponuotos vietos, kurios lemia detalių praradimą ryškiuose ar tamsiuose plotuose. HDR kompensuoja šį detalės praradimą: kiekvieną kartą įvairiais laikais imate rėmelį skirtingais ekspozicijos lygiais (t.y., kiekvieną kadrą tris kartus) ir sujunkite, kad sukurtumėte vieną nuotrauką, atspindinčią platesnį toninį diapazoną.

Tai reiškia, kad galutinėje nuotraukoje gausime optimalią tamsių ir ryškių dėmių ekspoziciją kartu (kuri iš pradžių atsirado iš skirtingų nuotraukų). Tai ypač naudinga patalpų panoramoms, kuriose yra langai ar lempos.
„3DVista Stitcher“ turi funkciją, kuri leidžia vienu spustelėjimu dygsniuoti HDR panoramas. Tiesiog pasirinkite visas nuotraukas ir spustelėkite standartinę HDR liniją. Jūs gausite nuostabią HDR panoramą per trumpiausią įmanomą laiką.

• Adaptyvus HDR susegimas:
„3DVista“ sukūrė technologiją, kuri pasinaudoja HDR, todėl panoramos tampa natūralesnės ir realesnės. „Adavtive HDR“ - tai išimtinė „3DVista“ technologija, kurios nerasite jokioje kitoje programinėje įrangoje.
Mums buvo įkvėptas tikro žmogaus akies elgesys, kai kalbama apie labai tamsias ir labai šviesias vietas realiame gyvenime. Žmogaus akis dinamiškai prisitaiko prie šviesos ir tamsos, reguliuodamas diafragmą, priklausomai nuo to, kokioje srityje jūsų rainelė sutelkta. Su 3DVista pritaikomu HDR imituojame šį natūralų elgesį. Taip prisitaikantis HDR daro tai, kad vietoj to, kad jūsų panoramose būtų nustatyti optimalūs ekspozicijos lygiai, ji dinamiškai reguliuoja juos, priklausomai nuo to, kur žiūrite panoramoje realiu laiku. Tai leidžia patirti, kaip ekspozicija ir ryškumas reguliuojasi visose panoramos srityse, kaip ir žmogaus rainelė, leidžianti jums pamatyti, kaip objektai iš tikrųjų atrodo tikrovėje.

• Live panoramos:
Naujausias naujoves ir unikalią galimybę „3DVista“, „Live Panoramas“ ima virtualius turus į naują lygį. Jei tą pačią panoramą užfiksavote tam tikrą laiką ir pasirinksite „Stitching Live Panorama“ režimą, gausite įspūdingą panoramą, kuri parodys laiko praėjimą ir puikiai atspindi vietos atmosferą. Tai integruoja jūsų panoramas, kad būtų sukurta besiūlių panoraminių rėmų panorama, leidžianti 360 ° matyti stebuklingas akimirkas, pvz., Kylančią saulę. Jis negali būti realesnis!

• Automatinis spalvų ir ekspozicijos koregavimas:
Jei yra didelių skirtumų tarp atskirų nuotraukų spalvų, nesijaudinkite: dėka mūsų protingo algoritmo, ekspozicijos lygiai, spalvos ir ryškumas tarp vaizdų bus automatiškai koreguojami ir sujungiami susiuvant. Jūs gausite didelę, vienodą panoramą.

• Judančių objektų aptikimas:
Fotografuojant panoramą, kartais neišvengiamai užfiksuoti judantys automobiliai, žmonės, debesys ir pan. Šie judantys objektai gali būti rodomi dviejose skirtingose ​​nuotraukose, kurios bus susiuvamos. Mūsų algoritmai aptinka šį judėjimą ir kompensuoja jį, kad būtų išvengta „dvigubinimo“.

• remia 18 tipų projekcijas, įskaitant mažus planus:
Priklausomai nuo jūsų panoramos naudojimo (virtualios ekskursijos, spaudiniai, architektūrinės projekcijos, rinkodaros medžiagos ir kt.), Galbūt norėsite ją sukurti vienu ar kitu formatu.

 • Vienodų stačiakampių projekcija (sferinėms panoramoms)
 • Kubiniai, 6 paviršiai
 • tiesiosios linijos
 • Cilindrinis (spausdinimui ir QTVR)
 • Fisheye Equidistant Full Frame
 • Fisheye Stereographic pilnas rėmelis
 • Mercator
 • Skersinis Mercator
 • Sinusoidinis
 • Lamberto projekcija yra lygi
 • Lambert azimutinė projekcija
 • Vienodo kūgio „Albers“ projekcija
 • Cilindrinė Miller projekcija
 • Projektavimas Panini
 • Architektūrinis
 • Fisheye ortografinis pilnas kadras
 • Fisheye Equal Full Frame

• Paketinis siuvimas:
Jei norite sudėti įvairias panoramas, laukimo laikas atskiruose aukštos kokybės siuvimo procesuose gali būti gana didelis. Todėl „3DVista Stitcher“ siūlo parinktį „Siųsti į paketą“, leidžiančią redaguoti ir iš anksto susieti (žemos kokybės linija, kad pamatytumėte, kokia panorama atrodo), panorama ir tada atsiųskite ją į paketą, kuris vėliau jį dygs. Tada toliau dygsite kitą panoramą ir atlikite tą patį. Galų gale galite inicijuoti kokybišką visų paketo panoraminių elementų susiuvimo procesą.

• Ir taip pat:
Eksportuoti PSD, PNG, JPG ir
TIFF Automatinis IF EXIF ​​IS MISSING parametrų skaičiavimas
Automatinis apkarpymas

Išleidimo metai: 2018 m
Platforma / OS: Windows® 7/8 / 8.1 / 10
Sąsajos kalba: daugiakalbė / Русский / anglų

3DVista Virtual Tour

Programa 3DVista Virtuali ekskursija - leidžia sukurti nuostabias virtualias ekskursijas, kurias galima pridėti prie bet kurios svetainės. Paversti vaizdų rinkinį į 360 ° kraštovaizdžio formatą, kodavimo ar techninių žinių nereikia. Apima „3DVista Stitcher 4“ ir fantastišką leidėją, kad panoramos pavirstų virtualiais turais, leidžiančiais jūsų vartotojams faktiškai patekti į kraštovaizdį ir dirbti savo kelionėje.

Licencija: ShareWare
Kalba: anglų ir rusų kalba
OS: „Windows 7+“

Atsisiųsti programas:
Gamintojas:
Saugykla:

Patiko? parašyk komentarą apie savo įspūdžius

Return to Top ▲Return to Top ▲