Pereiti prie turinio

4K Slideshow Maker

4k4K Slideshow Maker yra paprasta ir lengva naudoti skaidrių demonstravimo programinė įranga. Skaidrių demonstravimas yra puikus būdas dalintis patirtimi ir išlaikyti prisiminimus draugams ir šeimos nariams. Jis perteikia nuotaiką daug geriau nei nuotraukų kolekcija.

Tačiau daugelis žmonių mano, kad vaizdo klipukų gamyba yra pernelyg sudėtinga užduotis. Taigi, tai nėra tiesa! Turėtumėte atlikti keletą paprastų veiksmų, kad padarytumėte įspūdingą skaidrių demonstraciją su 4K skaidrės kūrimo priemone.

Tiesiog pridėkite savo mėgstamas nuotraukas iš "Instagram" arba iš savo kompiuterio, pasirinkite muziką ir tada pritaikykite spalvingus efektus ir perėjimus. Išplėstinė veido atpažinimo technologija užtikrina, kad nepraleisite to ypatingo asmens.

Programa palaiko daugumą vaizdo ir garso formatų, todėl nieko nereikia konvertuoti. Išsaugokite savo skaidrių demonstraciją aukščiausios kokybės jūsų "iPhone" arba dalinkitės ja "Facebook". Nepriklausomai nuo to, kur žiūrėsite savo filmus, "YouTube", "iPhone" ar televizoriaus ekrane, jūsų prisiminimai visada bus geros HD vaizdo kokybės.

Sukurta naudojant paprastą intuityvią sąsają, ši programa yra ideali skaidrių demonstravimo priemonė tiek "arbatinukams", tiek patyrusiems vartotojams. Vienu žodžiu, šis unikalus "Slideshow creator" transformuoja vaizdus iš paprastų nuotraukų į gražią ir įsimintiną skaidrių demonstraciją. Ir geriausia naujiena iš Slideshow Maker yra ta, kad ji nemokama ir nešiojama!

Versija: 1.7.1.978 (2018 liepos 13)
Licenzija: Nemokama
Reikalavimas sistemai: Windows XP/Vista/7/8/10

Atsisiųsti programą galite iš gamintojo puslapio
Gamintojas:

Return to Top ▲Return to Top ▲