Pereiti prie turinio

ActivePresenter Pro

ActivePresenter Pro

„ActivePresenter Pro“ - programa sukurta gaminti vaizdo įrašus (vaizdo pristatymus, mokomąjį vaizdo įrašą). Pagrindiniai programos privalumai - pažangus įrašų apdorojimas iš ekrano (pjovimas, apkarpymas, piešimas, parašų kūrimas ir klijavimas).

Be to, programa leidžia jums sukurti aukštos kokybės įrašus nenaudojant papildomų paketų vaizdo redagavimui. Vartotojas galės vizualiai rodyti pelės paspaudimus, žymeklio judėjimą ir padėtį, klavišų paspaudimus ir procedūrų vilkimo elementus.

Platus montavimo įrankių rinkinys užtikrina teisingą grafikos, teksto ir standartinių formų (pavyzdžiui, rodyklių ir apskritimų) įterpimą, taip pat supaprastina reguliuojamų svarstyklių įterpimą, elementų išryškinimą ir perėjimų tarp įvairių skaidrių įgyvendinimą.

Pakete yra du universalūs įrašymo režimai: išplėstas įrašymas iš ekrano (kaip ir įprastų analogų), įskaitant režimą, kuriame ekrano nuotraukos sukuriamos atskiromis klaviatūros arba pelės komandomis (kaip ir trečiosios šalies žiniatinklio programose).

Be to, programa gali įrašyti garsą iš failo arba iš mikrofono. Jei vartotojas nenorės įrašyti savo balso, jis turės taikyti specialias antraštes, veikiančias naudojant integruotą balso sintezatorių.

Taip pat galima įterpti neįgalių antraščių ir subtitrų į vaizdo įrašus užsienio žiūrovams. Integruotas rašybos tikrintuvas leidžia greitai rasti ir ištaisyti paaiškinimų ir įrašų teksto klaidas.

Programa gali eksportuoti iš įvairių vaizdo formatų (MPEG4, AVI, WMV) į Microsoft Word (iš 2000 ir naujesnių versijų), „Microsoft PowerPoint“ (nuo 2000 m. Ir naujesnių versijų), „Flash Video“ („FLV“), „Microsoft Excel“ (nuo 2000 m. aukščiau), „Adobe PDF“, „HTML“ ir pan.

Daugiakalbė sąsaja (įskaitant rusų kalbą)

Atsisiųskite programą:
Gamintojas:
Saugykla:

Return to Top ▲Return to Top ▲