Pereiti prie turinio

Advanced JPEG Compressor

Advanced JPEG Compressor

Norėjau jus supažindinti su įdomia programa, kuri gana efektyviai ir stipriai gali suglaudinti JPEG vaizdus. Jei tikėti kūrėjais, jūs galite suspausti nuotrauką iki 50 procentų ir neprarasti kokybės. Galite tai patikrinti patys, atsisiuntę „Advanced JPEG Compressor“ programą žemiau pateiktoje nuorodoje.

Pažangus JPEG kompresorius. Programos sąsaja yra gana paprasta ir nesudėtinga, pagrindiniame lange pamatysite du papildomus langus, įkelsite momentinę nuotrauką ir po to tiesiog pakeiskite reikalingus parametrus slankikliu.

Kaip matote iš „Advanced JPEG Compressor“ ekrano kopijos, originalas jūsų laukia kairėje, o dešinėje - tai, ką gausite išvestyje, galite iškart pamatyti rezultatą ir atitinkamai jį pakoreguoti.

Atminkite, kad taip pat gausite kelis įmontuotus filtrus, kuriuos galima pritaikyti vaizdams, pavyzdžiui, „Advanced JPEG Compressor“ gali padaryti vaizdą lygesnį, galite pakoreguoti aiškumą, apskritai visa tai galite pamatyti patys nustatymuose.

Rusų kalbos sąsaja numatyta. Programa bus gana naudinga, pavyzdžiui, interneto dizaineriams, nes puslapis gali sverti daug mažiau. Apskritai, viskas susiję su „Advanced JPEG Compressor“ programa, tikiuosi, kad jums patiks.

Gamintojas:
Mūsų saugykla:

Return to Top ▲Return to Top ▲