Pereiti prie turinio

AMS AudioMASTER

AMS AudioMASTER

„AMS AudioMASTER“ yra galingas garso redaktorius, leidžiantis dirbti su visų populiarių formatų garso failais. Programoje yra būtini nustatymai, leidžiantys ir redaguojant garso takelius WMA, MP3, WAV, OGG, FLAC ir kt.

Integruota mikrofono įrašymo funkcija padeda realiuoju laiku įrašyti ne tik savo, bet ir gyvų instrumentų ar bet kokį kitą garsą. Naudingumas nenuvils ir „iPhone“ savininkų - galite sukurti skambėjimo signalus ir išsaugoti juos tokiu formatu, kokį palaiko jūsų nešiojamas įrenginys.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas daugybei efektų, kuriuos galima pridėti prie garso failo, pavyzdžiui, aidui ir balso keitimui. Su jų pagalba galite suteikti takeliui neįprastą garsą, pavyzdžiui, atskiesti aranžuotę klestinčiu kalnų aidu arba padaryti užsieniečio balsą.

Naudingoje programoje taip pat yra ekvalaizeris, kurio dėka galite reguliuoti atskirų instrumentų ir vokalo tembrą.

Naudodamiesi „AudioMASTER“, jūs taip pat gausite unikalią galimybę sukurti savo muzikinės kompozicijos atmosferą. Programos rinkinyje yra daug įdomių efektų, bet kurį iš jų galima įterpti į takelį - nuo skambučio iki policijos sirenos.

Kiekvieną efektą galima peržiūrėti. Be viso to, kas išdėstyta pirmiau, garso redaktoriuje yra funkcijos, kaip užfiksuoti muziką iš garso kompaktinio disko ir ištraukti garsą iš bet kokio formato vaizdo įrašų.

Programa bus naudinga tiems, kuriems tiesiog reikia iškirpti kūrinį iš garso failo arba sujungti kelis takelius į vieną. Taigi „AudioMASTER“ yra puikus sprendimas garso įrašams apdoroti namuose.

https://audiomaster.su/
Mūsų saugykla:

Return to Top ▲Return to Top ▲