Pereiti prie turinio

AMS Home Photo Studio

AMS Home Photo Studio

"AMS Home Photo Studio" yra patogus ir galingas nuotraukų redaktorius, atveriantis neribotas galimybes kūrybiškumui. Tai leidžia greitai pagerinti ir redaguoti nuotraukas, peržiūrėti skaidrių demonstravimą, pridėti šimtus specialiųjų efektų, kurti koliažus, atvirukus ir kalendorius. Puikiai tinka pradedantiesiems ir patyrusiems vartotojams. Programą lengva išmokti nes turi ji išsamią pagalbos sistemą.

Programa yra sukurta specialiai greitam ir aukštos kokybės nuotraukų apdorojimui. Galite pagerinti savo nuotraukas vienu pelės klavišo paspaudimu, retušuoti portretus naudodami specialius įrankius, atlikti spalvų korekciją, pašalinti raudonų akių efektą, ryškinti ir daugiau!

Programa apima daugiau nei šimtą gražių efektų, kuriais galite transformuoti bet kurią nuotrauką. Tai leidžia jums pridėti fantastišką švytėjimą, žaibą ir rūką, imituoti lietų ir sniegą, sukurti akvarelės, mozaikų ir senų nuotraukų efektus.
Taip pat yra nemažai unikalių filtrų, pavyzdžiui, tunelio, kubizmo ir trimatės kompozicijos poveikis.

Galiausiai programa leidžia jums stilingai papuošti nuotraukas. Komplekte yra daug dekoratyvinių rėmelių, kaukių ir originalių kortelių šablonų. Be to, galite pridėti savo dizaino parinktis naudodami importo funkciją. Redaktorius taip pat leidžia jums sukurti gražius kalendorius su nuotraukomis bet kuriems metams ar mėnesiams!

Atsisiųskite programą iš gamintojo
Gamintojas:

Return to Top ▲Return to Top ▲