Pereiti prie turinio

AMS PhotoMASTER

AMS PhotoMASTER

PhotoMASTER - galinga programa, leidžianti greitai ir tiksliai pagerinti nuotraukas. Naujoviškos architektūros dėka „PhotoMaster“ leidžia keisti bet kokius nuotraukų parametrus ir atšaukti šiuos pakeitimus bet kokia tvarka, neprarandant kokybės.

Pagrindiniai programos privalumai:

• Greitai pakeiskite savo nuotraukas
Pasakyk ne blogiems kadrams! Dabar galite sukurti puikią nuotrauką vos per kelias minutes, net jei neturite retušavimo įrankių. Pagerinkite vaizdą naudodami paruoštus efektus, pakeiskite vaizdo spalvą, ryškumą ir kontrastą. Apkarpyti, pasukti, apversti vaizdus ir ištrinti nereikalingus objektus. Nebijokite eksperimentuoti, nuotraukų redagavimas „PhotoMaster“ yra paprastas ir įdomus procesas!
• Įmanomas nuotraukų retušavimas
Norite išsiskirti iš minios? Padarykite savo nuotrauką tobulą su retušavimo įrankiais: antspaudu, šepečiu, ryškumu ar neryškumu. Sukurkite lygią odą, išryškinkite akis ir lūpas. Jūs netgi galite pakeisti akių spalvą! Vienu paspaudimu, vietoj žalių akys taps mėlynos. Nepamirškite naudoti įmontuotų filtrų. Šie stebūklingi įrankiai iš tikrųjų padarys tikrą meninį vaizdą iš paprastos nuotraukos.
• Įspūdingi kraštovaizdžiai - per 5 minutes!
Dabar apsiniaukęs dangus nėra problema, bent jau nuotraukoje. Meninių filtrų pagalba vasaros peizažas tampa labiau saulėtas, o rudeniui pridėkite lašelį rūko. Gradiento filtras padės „nudažyti“ nuobodų dangų ryškiai mėlyna spalva ir užpildyti spalvomis. Papildomos nuotraukos gali būti lengvai pašalintos antspaudu. Tiesiog atsisiųskite nuotraukų apdorojimo programinę įrangą į savo kompiuterį ir pradėkite redaguoti dabar!
• Profesionalus šviesos koregavimas
Žaisdami su spalva! „PhotoMaster“ galite reguliuoti kiekvieno atspalvio parametrus ir sukurti naują nuotaiką. Spalvų pagalba pakeiskite dienos laiką - nuo dienos iki vakaro. Įsitikinkite, kad ta pati nuotrauka gali atrodyti kitaip! Pakeiskite spalvas, prisotinimą, reguliuokite tonizavimo galią. Rezultatas tikrai jus nustebins! Ir svarbiausia - jums nebereikia patirti objektų atrankos.
• Nuostabių efektų galerija
Į programą įeina dešimtys naujoviškų nuotraukų filtrų: atspalvių, kontrasto, detalių, vinjetavimo, juodos ir baltos fotografijos, įspūdingų HDR, šviesos ir daugelio kitų efektų. Efektai pridės jūsų nuotraukai individualumo. Tik vienu paspaudimu, ir fotografija atrodys, kaip po profesionalaus apdorojimo. Pakeiskite nuotraukas per kelias sekundes naudodami paprastą nuotraukų apdorojimo programą - PhotoMASTER!

Kiti „PhotoMaster“ privalumai:

• Pridėti bet kokį tekstą
Papildykite apdorotas nuotraukas su gražiais užrašais. Nustatykite šrifto dydį ir sukimosi kampą
• Iškraipymo korekcija
Ištaisykite užtvankos horizontą, iškraipymus ir „krentančių“ pastatų poveikį vos keliais paspaudimais
• Fragmentų apdorojimas
Naudodami patogią korekciją, galite dirbti su kiekvienu atskiru nuotraukos objektu.
• Patogus apkarpymas
Apkarpyti nuotraukas, pasukti, apkarpyti nepageidaujamas dalis vienu paspaudimu.
• Greitas apdorojimas
Pakeiskite ryškumo, kontrasto, spalvų balanso, ryškumo nustatymus. Taikyti eilinius filtrus
• Nemokamas mokymas
Svetainėje pateikiama išsami informacija su nuosekliomis medžiagomis ir įdomiomis vaizdo pamokomis.

Išleidimo metai: 2018 m
Platforma: „Windows XP-10“
Sąsajos kalba: rusų

Gamintojas:

Return to Top ▲Return to Top ▲