Pereiti prie turinio

AMS VideoShow

AMS VideoShow

„AMS VideoShow“ yra tikras atradimas tiems, kurie nori sužinoti, kaip kurti aukštos kokybės vaizdo įrašus, bet visiškai nenori mokytis sudėtingos programinės įrangos anglų kalba.

Galutinis vaizdo įrašas gali būti išsaugotas bet kokiu formatu, kurį norite peržiūrėti kompiuteryje ar telefone, įrašyti į diską su gražiais interaktyviais meniu ir optimizuoti specialiai skelbimams internete. Įdiekite programą kompiuteryje ir sukurkite profesionalios kokybės vaizdo įrašus namuose!

Pirmasis žingsnis:

Iš kolekcijos pasirinkite šabloną. Programoje rasite dešimtis profesionalių šablonų vaizdo įrašams kurti įvairiomis temomis: vaikų, vestuvių, atostogų, kelionių, klasikinių ir daugelio kitų dalykų. Pasirinkite bet kokį šabloną!

Antrasis žingsnis:

Vaizdo įrašų, nuotraukų ir muzikos įkėlimas į programą. Pridėti vaizdo įrašų ir mėgstamų nuotraukų į būsimą projektą. Programa palaiko daugiau nei 30 garso ir vaizdo formatų: AVI, MP4, MKV, 3GP, MOV ir tt Nepamirškite įtraukti fono muzikos į vaizdo įrašą arba įrašyti savo balso komentarus iš mikrofono.

Trečias žingsnis:

Išsaugokite baigtą filmą. Sukurkite aukštos kokybės ir kompaktiškus vaizdo įrašus, skirtus mobiliesiems įrenginiams.
Televizoriai, „YouTube“, „VKontakte“, „Facebook“ ir kitos svetainės. Jei norite, galite įrašyti vaizdo įrašą į DVD su interaktyviu meniu.

Penkios unikalios „Video SHOW“ funkcijos:
• Greitai sukurkite profesionalios kokybės vaizdo įrašus. Vaizdo įrašų redaktoriaus sąsaja rusų kalba.
Panaudoję dizaino šablonus, galite sukurti savo pirmąjį vaizdo įrašą per kelias minutes po programos atsisiuntimo!
Dizaineriai pagalvojo apie stilingą dizainą ir visas funkcijas. Norėdami sukurti įdomų vaizdo įrašą, jums reikia tik įkelti geriausius vaizdo įrašus ir nuotraukas į redaktorių.
• 110 + įspūdingų perėjimų tarp klipų, įskaitant 3D. Dešimtys stilingų vaizdo dizaino šablonų.
Ar žinote kokia puikaus video paslaptis? Detalėse! Pažvelkite į baigtų perėjimų skaičių, programoje jų daugiau nei 110.
Pabandykite eksperimentuoti ir pamatysite, kaip bet koks vaizdo įrašas taps neatpažystamas.
• Integruotas rinkinys su originaliu dizainu. Įdiegta titrų kolekcija su originaliu dizainu
jūsų vaizdo įrašas žiūrovams tampa suprantamesnis ir perduoda jiems svarbiausią informaciją. Niekada sukurti antraštes nebuvo taip paprasta! Vaizdo redaktoriuje yra įmontuota paruošta pavadinimų kolekcija, taip pat galite sukurti savo animuotas ekrano užsklandas, įskaitant stilingą ir modernų „YouTube“ kanalo vaizdo įrašą.
• Daugiau kaip 70 rūšių specialiųjų efektų, skirtų vaizdo įrašams ir nuotraukoms animuoti. Norite padaryti savo vaizdo įrašus maloniais ir rinkti tūkstančius "laikų" „YouTube“? Šis receptas yra paprastas - nustebinkite savo žiūrovus su nuostabiais vaizdo ir nuotraukų efektais.
Jūsų rankose yra unikalūs specialieji efektai, kurie anksčiau buvo prieinami tik specialistams! Jūsų žinioje yra reali sniego imitacija, derinimas, lapų kritimas, gaisras, neoninės šviesos, fejerverkai, sprogimai, blizgesys ir daugiau nei 1000 derinių!
• Išsaugokite projektus 30 + formatu, įskaitant HD, įrašykite DVD. Jums nebereikia be galo konvertuoti vaizdo įrašus, norint įkelti juos į interneto svetaines arba įrašyti į DVD. „Video SHOW“ yra paruošti nustatymai suteikiantys galimybę išsaugoti vaizdo įrašą daugiau nei 30 formatų, tame tarpe ir mobiliems telefonams

Atsisiųskite programą:
Gamintojas:
Mūsų saugykla:

Return to Top ▲Return to Top ▲