Pereiti prie turinio

Artipic Photo Editor

Artipic

„Artipic Photo Editor“ yra moderni vaizdo apdorojimo sistema, leidžianti greitai ir lengvai redaguoti savo nuotraukas, retušuoti, kurti kompozicijas - viskas, ko jums reikia, kad jūsų nuotraukos būtų profesionalios.

Modernus skaitmeninis vaizdo redaktorius „Artipic Photo Editor“ siūlo pilną nuotraukų apdorojimo įrankių rinkinį - korekciją, retušavimą, kompozicijų kūrimą. Aiški programos sąsaja tinka pradedantiesiems ir profesionalams.

Platus funkcionalumas suteiks standartines rėmo, transformavimo, pasirinkimo, teksto pridėjimo funkcijas, taip pat specializuotus pasirinktinių šepečių, gradientų, įrankių, skirtų dirbti su kaukėmis ir vaizdo sluoksniais, keliais ir kontūrais, rinkinius.

Į programą įeina stiliaus modulis, turintis daugybę stilių ir specialių efektų, kurių naudojimą labai lengva valdyti net mėgėjams. Partijos apdorojimo modulis labai palengvins ir pagreitins formatavimą, stilių ir panašius viso skaitmeninių nuotraukų paketo pakeitimus.

„Artipic“ suteikia jums:
• Platus profesionalių įrankių asortimentas.
• Efektai ir filtrai, kad jūsų nuotraukos būtų stilingos.
• Sluoksniai ir kaukės kompozicijoms kurti.
• Modulio „grįžtamasis“ stilius, kuris leidžia taikyti efektus vienu paspaudimu.
• Paketinio apdorojimo modulis, leidžiantis taikyti efektus ir transformacijas dideliam vaizdų skaičiui.
• Lankstus ir galingas RAW konverteris, kuris leidžia apdoroti originalius vaizdus iš profesionalių kamerų.

Turtingas piešinių įrankių rinkinys, retušavimas ir kompozicijos
„Artipic“ siūlo platų įrankių asortimentą, pradedant nuo standartinės (atrankos, rėminimo, transformacijos, spaudos, zondo, teksto ar raudonų akių slopinimo) iki profesionalų (pasirinktiniai šepečiai, neryškūs šepečiai, gydomieji šepečiai, sluoksniai ir kaukės, redaguojami gradientai, kontūrai ir keliai) .

Filtrai ir pataisymai, skirti nuotraukoms pagerinti
„Artipic“ leidžia patobulinti nuotraukas ar suteikti jiems naują išvaizdą, naudojant korekcijas (ryškumo kontrastas, atspalvio prisotinimas, kreivės, spalvų balansas, gama korekcija, spalvų temperatūra, spalvinimas, spalvų didinimas ir kt.) Ir filtrai (aštrinimas, Gauso neryškumas, vinjetavimas, spalvų kontrastas, išsklaidytas švytėjimas, šešėlis ir tt).

Stilizacija
Stiliaus modulis yra specialiųjų efektų ir stilių rinkinys, kurį galite taikyti nuotraukoms vienu spustelėjimu. Tokiu atveju galite sukurti savo unikalius stilius, valdyti efektų rinkinius.

Partijos apdorojimas
Partijos apdorojimo modulis leidžia formatuoti, stiliuoti ir perdengti iš anksto nustatytą daugelio nuotraukų pakeitimų rinkinį.

Gerai struktūrizuota išvaizda
Pagrindinis „Artipic“ langas yra darbo vieta, kurioje galite atidaryti ir redaguoti nuotraukas naudodami patogias plaukiojančias plokštes su funkcijomis ir įrankiais. Plokštės gali būti pritvirtintos prie ekrano, atskiriamos arba paslėptos, kai jos nėra reikalingos darbui.

Lengva ir patogi naudoti.
Mokymasis dirbti su „Artipic“ yra lengvas. „Artipic“ vadovaujasi standartais, todėl, jei dirbote su kitais vaizdo redaktoriais, „Artipic“ bus visiškai pažystamas. Be pridėtos detalės, pateikiamos išsamios instrukcijos.

Šiuolaikinis vaizdo apdorojimo įrankis
„Artipic“ yra modernus, aukšto lygio vaizdo redaktorius, tinkantis tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems fotografams. „Artipic“ teikia profesionalaus lygio įrankius, bet paprastu ir suprantamu būdu.

Kas naujo versijoje 2.3.3 Build 6900:
• „MS Windows 10“ palaikymas „Artipic 2.3.3“ yra patobulintas, kad visiškai palaikytų „Microsoft Windows 10“.

Programos informacija:
Išleidimo metai: 2015
Sąsajos kalba: daugiakalbė / rusų
OS: Windows XP / 7/8/10.

Gamintojas suteikia galimybę 14 dienų išbandyti programą nemokamai, vėliau bus pasiūlyta įsigyti licenziją

*Atsisiųsti programą*
Gamintojas:
Mūsų saugykla:

Return to Top ▲Return to Top ▲