Pereiti prie turinio

Aurora 3D DesignBox

Aurora 3D DesignBox

„Aurora3DTeam DesignBox 2.01.07“ yra naujoviška grafinė programa, leidžianti pritaikyti stiliaus šablonus ir specialius efektus, kad sukurtumėte nuostabius vaizdus. Su „DesignBox“ galite keisti vaizdų dydį paketiniu režimu, pasukti, vandenženklį, konvertuoti įvairius failų formatus ir net kurti animacijas, QR kodus ir daug daugiau.

Daug šablonų suteikia galimybę automatiškai konvertuoti nuotraukas į pristatymus daugiau nei 100 patrauklių stilių, įskaitant mados, lomografijos, skaitmeninius efektus ir kt. Ir, žinoma, jūs visada išlaikysite šviesos, kontrasto, sodrumo, atspalvių ir spalvų kontrolę.
Visas filtrų asortimentas nuves jus į kitą kūrybiškumo lygį.

Pabandykite eksperimentuoti su minkštinimo, ryškumo, spindesio, štampavimo ir daugelio kitų poveikių, kad rastumėte savo stilių. Originalus menas gali būti realizuotas naudojant pilną „DesignBox“ įrankių rinkinį, kuris leidžia sukurti pieštukų, šepečių, figūrų ir kitų dalykų pagalba arba pridėti tekstą su pasirinktu šriftu ir stiliu. Programą galite atsisiųsti tiesioginės nuorodos (iš debesies) puslapio apačioje.

Pagrindinės „Aurora 3D DesignBox“ funkcijos:

Vaizdo efektai. Jūsų žinioje šimtai vaizdo stilių, dešimtys filtrų, gebėjimas reguliuoti ryškumą, kontrastą, sodrumą, ryškumą, atspalvį ir RGB spalvas.
Filtrai. Galite taikyti ir naudoti dešimtis filtrų, įskaitant „Blur“, „Soften“, „Gaussian Blur“, „Sharpen“, „Edge“, „Emboss“, „Erode“, kontūrą, „Jitter“, „Flip“, „Mirror“, „Negative“ ir „Gray Scale“.
Stiliaus modeliai. Pasirinkite iš šimtų vaizdo stiliaus šablonų, turite prieigą prie pagrindinių efektų, įskaitant mados, lomografijos ir kitus skaitmeninės studijos efektus.
Brėžinys Norėdami piešti figūras, tiesiog naudokite pieštuką, šepetį arba purškiklį. Linijos, stačiakampio ir apskritimo įrankiai padeda sukurti įprastas figūras. Apkarpymas, trintukas, spalvų pasirinkimas, užpildymas padės jums atlikti reikiamus pakeitimus.
Vaizdo konversija. Naudodami paketinį režimą, lengvai sureguliuokite vaizdų dydį, pasukite juos, pridėkite vandenženklį arba pervadinkite ir eksportuokite. Jūsų vaizdai gali būti eksportuojami keliais formatais: JPG, PNG, BMP, TIF, TIFF, TGA, XPM, XBM ir PPM.
Sukurkite GIF vaizdus. Lengvai sukurkite GIF animacijas iš bet kokio vaizdo. Įtraukite vaizdų seką iš sąrašo, nustatykite plotį, aukštį, vaizdo vėlavimą ir eksportuokite. „GIF Maker“ leidžia pašalinti arba pridėti fono spalvą.
QR kodo generatorius. Greitai sukuriami QR kodai su tekstu, URL, telefono numeriu, el. Paštu, SMS, GEO, WIFI, įvykiu ir kt. Eksportuokite vaizdus PNG, JPG, BMP, SVG, TIFF ir kt. Formatuose.
Peržiūrėkite ir konvertuokite SVG vaizdus. SVG atvaizdas yra pagrindinė vektoriaus forma ateinančios kartos svetainėms ir yra pageidaujamas HTML5 formatas. Pasirinkite bet kurią SVG zoną, tada eksportuokite su ta pačia kokybe ir dydžiu ir konvertuokite SVG į TIFF, PNG, JPG, BMP, GIF, TGA, XPM, PPM, XBM ir PDF.
Sukurti „iOS“ piktogramas. Lengvai generuokite „iOS“ piktogramas iš įvairių dydžių nuotraukų ar „iTunesArtwork“ failo.

Atsisiųskite programą iš gamintojo
Gamintojas:
Saugykla:

Return to Top ▲Return to Top ▲