Pereiti prie turinio

Aurora HDR

Aurora HDR

„Aurora HDR 2019“ - atnaujinta programa, skirta HDR klijavimui iš Skylum Software programinės įrangos

„Skylum Software“ pristato ketvirtą pagrindinį apdovanojimą pelniusios HDR programos „Aurora HDR“ atnaujinimą, kuris yra didžiausias atnaujinimas nuo jo pradžios 2015 m. Nauji vartotojai gali įsigyti naują versiją už $ 89, o dabartiniai „Aurora HDR“ naudotojai gali ribotą laiką atnaujinti už specialią kainą - 49 USD.

Pagrindinė „Skylum Software“ idėja yra suteikti fotografams paprastą, bet galingą įrankį, kuris padėtų sukurti ryškius, jaudinančius ir neįtikėtinai dinamiškus vaizdus. Bendrovė siūlo šią užduotį atlikti naudodama naująją programą „Aurora HDR“ - įspūdingą įrankį HDR nuotraukoms redaguoti, derindama šiuolaikinių intelektinių technologijų galią ir paprastą bei aiškią darbo eigą.

Paspaudus mygtuką, galite gauti nuostabius vaizdus, ​​kurie atrodo lygiai taip pat natūralūs, kaip matėme juos savo akimis, paspausdami užrakto mygtuką. Savo kūrybinei vizijai suteikti „Aurora HDR“ siūlo daug galingų filtrų ir įrankių. Ši „Mac“ ir „Win“ programinė įranga, skirta ne tik profesionaliems ir patyrusiems fotografams, bet ir pradedantiesiems.

Šio didelio atnaujinimo esmė - revoliucinė „Skylum“ „Quantum HDR EngineTM“ technologija, rodanti tonus naudojant dirbtinį intelektą, kuris AI Skylum Software laboratorijoje buvo kuriamas trejus metus.

Kurdami HDR vaizdą iš kelių nuotraukų, nufotografuotų ekspozicijos brėžinyje, „Quantum HDR Engine“ kruopščiai analizuoja nuotraukas ir protingai jas sujungia. Algoritmas ne tik sumažina pagrindines problemas, su kuriomis susiduria kiti HDR sintezės įrankiai, bet ir sukuria dinamiškus, natūralius vaizdus.

Visų pirma, neatsižvelgiant į tai, ar dirbame su serijomis fotografuojant su bracketing arba vienu vaizdu, „Quantum HDR Engine“ sumažina pernelyg ryškių spalvų skaičių (sudegintos spalvos), kompensuoja kontrasto praradimą ir sumažina triukšmą, taip pat sumažina iškraipymus, kuriuos sukelia halos ir „vaiduoklių“ atsiradimas ir neryškumas dėl objektų judėjimo.

Norėdami tai padaryti, Skylum Software kūrėjai išbandė tūkstančius atvaizdų su neuroniniu tinklu ir panaudojo rezultatus, kad sukurtų technologiją, reikalingą neįtikėtinai HDR nuotraukoms sukurti. Rezultatas - aukštos kokybės redagavimo programinė įranga net ir sudėtingiausiems bei sudėtingiems projektams.

Dima Sytnik, „Skylum“ CTO ir įkūrėjas, sako: „Mums labai malonu pristatyti„ Aurora HDR 2019 viso pasaulio fotografams. Programos rezultatai yra tokie tikslūs ir natūralūs, kad galutiniai vaizdai atrodo taip, lyg mes žiūrime į sceną savo akimis. Paprasčiau tariant, tai yra tokie HDR, kurie pagaliau padaryti teisingai.“

Nauja technologija HDR „Smart Structure“ suteikia reikiamą detalės, struktūros ir ryškumo vaizdą nesukuriant nereikalingų artefaktų, dėl kurių HDR vaizdas gali būti pernelyg sunkus. Tai leidžia „Aurora HDR“ sukurti neįtikėtinai išsamų vaizdą ir realistiškumą, kurį teikia architektai ir nekilnojamojo turto fotografai.

Norint suteikti kūrybišką spalvų atkūrimą, puikias juodos ir baltos spalvos konversijas ir skaitmeninį filmą per kelias sekundes, „Aurora HDR 2019“ taip pat turi naują integraciją, konvertuojantį LUT su tiesioginia peržiūra. Naudodamiesi tais pačiais įrankiais, kurie naudojami vaizdo įrašuose, dabar galite stilizuoti nuotraukas naudodami spalvų korekciją, suteikiant vaizdams įdomią išvaizdą ir tonizavimą.

Siekiant užtikrinti geresnį vaizdo apdorojimą, vietoj „Aurora HDR 2019“ iš anksto nustatyto įrankio siūloma vadinamoji „Aurora HDR“ išvaizda - įdomesnės apdorojimo galimybės ir kūrybingesnis tonizavimas. „Aurora HDR Looks“ taip pat gali būti tekstūros ir kaukės, sukuriant beveik begalinį HDR redagavimo variantų skaičių.

Pasaulio garsieji fotografai sukūrė „Aurora HDR Look“ paketus, skirtus tik „Aurora HDR 2019“, įskaitant „Aurora HDR Real Estate“ iš „Randy Van Duinen“ ir „Trey Ratcliff“, „Aurora HDR 2019“ kūrėjo, taip pat „Serge Ramelli“.

Kaip pirkti Aurora HDR 2019

„Aurora HDR 2019“ galima užsisakyti iš anksto užsakant nuo 2018 m. Rugsėjo 12 d. Į išankstinius užsakymus įeina parsisiunčiamas turinys ir kainuoja 89 JAV dolerius už naują pirkimą ir 49 USD už atnaujinimą. Po 2018 m. Spalio 4 d. Kaina bus 99 JAV dolerių naujiems vartotojams ir 59 JAV dolerių už atnaujinimą.

Licencija: ShareWare
Kalba: anglų - rusų kalbos ir rusifikatoriaus nėra
OS: „Windows 7“ ir naujesnė versija - x64

Atsisiųskite programą:
Gamintojas:
Saugykla:

Return to Top ▲Return to Top ▲