Pereiti prie turinio

Avidemux

Avidemux

Šią programą galima pavadinti funkciniu vaizdo failų konverteriu, taip pat joje rasite pakankamą funkcijų skaičių vaizdo redagavimui.

Programa gali dirbti su gana plačiu formatų sąrašu, įskaitant FLV, MKV ir kai kuriuos kitus, jei nuspręsite atsisiųsti „Avidemux“, taip pat sužinosite, kad programoje yra įvairių filtrų, kuriais siekiama pagerinti originalaus vaizdo failo kokybę. Pamiršau pridėti, programa veikia su skirtingais vaizdo kodekais, pavyzdžiui, x264, LAME, Aften ir kt.

Skirtingai nuo daugelio kitų šios rūšies programų, „Avidemux“ neveda vartotojų į aklavietę, kai atliekami tam tikri veiksmai, tarkime, kada vaizdo failą apipjaustame reikiamu skaičiumi, viskas gali būti padaryta keliais pelės paspaudimus. Didžiuliu privalumu galima skaityti nemokamą programos licenciją, daugelis gamintojų reikalauja pinigų už tokias operacijas.

Taigi, kad „Avidemux“ apkirptų vaizdo įrašo failą, tiesiog reikia jį pasirinkti ir spustelėti mygtuką „Ištrinti“, pavyzdžiui, norėdami perkoduoti vaizdo įrašą, tiesiog reikia pasirinkti vaizdo formatą iš esamų, tada išsaugoti, nieko daugiau nereikia iš jūsų.

Beje, pasirinkus failo apkarpymo ribas, yra specialus iki sekundės tikslumo atsukimas, todėl visada galite tiksliai nurodyti failo pradžią ir pabaigą. „Avidemux“ leidžia pritaikyti esamus filtrus, yra įrankiai, skirti apdoroti, dekoderis yra integruotas, tikiuosi, kad programa jums patiks.

Licencija: Nemokama
Kalba: anglų
OS: „Windows“

Atsisiųskite programą iš gamintojo
Gamintojas:

Return to Top ▲Return to Top ▲