Pereiti prie turinio

DP Animation Maker

DP Animation Maker

DesktopPaints Animation Maker - paprasta naudojime ir pakankamai funkcionali programa, skirta animacijos gamybai naudojant vieną paveikslėlį ar nuotrauką. Įpatingai naudingas jos funkcionalas gaminant GIF avatarus, naudojamus įvairiuose forumuose, užsklandas, fonus.

Galutinį programoje atliktą projektą galima išvesti kaip gif, video klipą avi ar mov formate, taip pat vykdomąjį failą exe formate.

Programos instrumentai leis jums pridėti nuotraukai akvariumo, povandeninio pasaulio, stiklinio rutulio ir kitus efektus. Be jokių apribojimų galėsite puošti nuotraukas gamtos efektais - snaigėmis, lietumi, žaibais, ugnimi, žvėreliais ir žuvytėmis, augalais, žvaigždėmis ir daugeliu kitų efektų.

Paėmę vienintelią nuotrauką keliais pelės mygtuko paspaudimais imituosite medžių šakų, žmogaus plaukų ar žolės judėjimą vėjyje. Vandens paviršiuje uždėsite natūraliai atrodančias bangas. Atgaivinsite krioklius, išgavę vandens tekėjimo efektą. Programoje yra jau keli užbaigti projektai pavyzdžiui, kuriuos galėsite papildyti savo idėjomis, arba daryti viską nuo balto lapo.

Programos išvaizda paprasta ir labai praktiška, kur net nepatyrusiam vartotojui nebus sunku susiorientuoti. Visos programos funkcijos ir įrankiai sugrupuoti pagrindinio lango darbinėje zonoje.
Įpatingai naudinga funkcija, rodanti visus pritaikytus efektus išankstinės peržiūros lange.

Į savo projektą galėsite pridėti muzikinį failą ir tokiu būdu gausite muzikinę atvirutę su pritaikytais efektais, kuri taps puikia dovana artimiesiems ir draugams

Pagrindinės galimybės:
Gatavų šablonų pritaikymas
Įvairių efektų pridėjimas
Teksto pridėjimas
Individualūs nustatymai
Išsaugojimas įvairiuose formatuose : GIF; AVI; EXE; MOV; PNG
Muzikinio failo pasirinkimas
Kameros valdymas

Atsisiųsti programą iš gamintojo
Gamintojas:

Return to Top ▲Return to Top ▲