Pereiti prie turinio

DreamLight Photo Editor (picget)

DreamLight Photo Editor (picget)Apdoroti skaitmenines nuotraukas ir pritaikyti joms įvairius specefektus taps žymiai lengviau šios programos pagalba. Nors pati programa yra mažutė, tačiau savo struktūroje turi 150 efektų, kuriuos galima naudoti po vieną ar po kelis vienai nuotraukai.

Tokie efektai kaip žvaigždutės, spalvų žaismas, gamtos sąlygos, gradijentai, tekstūros ir t.t pasiruošę papuošti Jūsų nuotraukas keliais pelės mygtuko spragtelėjimais. Greičiausiai Jums teko matyti pas pažystamus nuotraukas, papuoštas įvairiais efektais, bet nežinojote, kaip pagražinti savo nuotraukas.

Nesirūpinkite! Atsisiuntę programą iš gamintojo svetainės 30 dienų galėsite nemokamai išnaudoti programos galimybes. Norint pritaikyti efektą reikės pasirinkti kategoriją ir nurodyti norimą efektą. Gautą rezultatą pamatysite išankstinės peržiūros lange. Viskas labai paprasta!

Visi filtrai ir efektai turi išankstinį nustatymą, todėl jų pakeisti nėra galimybės, tačiau jie ir taip nuostabiai žiūrisi beveik visose nuotraukose. Iš tokios gausos efektų Jūs būtinai rasite ką pasirinkti.

Žinoma DreamLight Photo Editor nepretenduoja konkuruoti su pažangesnėmis grafikos redagavimo programomis, bet teigiamų emocijų pasiruošusi atnešti ne vienam vartotojui.

Šiek tiek pasenęs ir truputį vaikiškas programos dizainas manau neatbaidys ir labiau pažengusių kolegų.

Gamintojo svetainėje rasite dar keletą programų, kurių aprašymus pateiksime sekančiose publikacijose

Atsisiųskite programą iš gamintojo
Gamintojas:

Return to Top ▲Return to Top ▲