Pereiti prie turinio

Elfin Photo Editor (picget)

Elfin Photo Editor (picget)"Elfin Photo Editor" yra fotografijos redagavimo įrankis, leidžiantis lengvai, patogiai ir greitai atlikti daugybę specialių efektų įvairioms jūsų nuotraukoms.

Pagrindinė programos funkcija leis jums pritaikyti vaizdo šviesumą, sodrumą, ryškumą ar kontrastą taip, kad paveikslėlis atrodytų daug geriau, pabrėždamas tik tai, ką norite paryškinti nuotraukoje.

Žinoma, tai yra pagrindinė iš to, ką siūlo ši programa. Jūsų dispozicijoje turėsite daugybę efektų, iš kurių galėsite tiksliai suderinti nuotraukas. Pridedami spalvų filtrai, meno efektai, iškraipomas vaizdas ir kt. Visa tai galite gauti tik vienu paspaudimu!

Kita galimybė, kurią galite padaryti labai įdomiai, yra didelių vaizdų grupių pakeitimų pritaikymas tuo pačiu metu! Galėsite juos pasukti, pervadinti ar net sumažinti.

"Elfin Photo Editor" yra puiki programa, skirta padėti tiems vartotojams, kurie nori redaguoti savo nuotraukas be sudėtingų programų. Tik keliais spragtelėjimais galite paversti savo vaizdus gražiomis nuotraukomis!

Aplankykite Elfin Photo Editor svetainę ir atsisiųskite Elfin Photo Editor naujausią 30 dienų bandomąją versiją! http://picget.net

Elfin Photo Editor paprasta ir greitai atsisiųsti!
Dirba su visomis "Windows" (64/32 bitų) versijomis!
Elfin Photo Editor naujausia versija!
Pilnai suderinama su "Windows 10"

Atsisiųskite programą:
Gamintojas:
Saugykla:

Return to Top ▲Return to Top ▲