Pereiti prie turinio

Fotor

Fotor

Fotor yra vaizdo redaktorius, turintis didžiulę visų rūšių įrankių kolekciją, taip pat daugiau nei 90 įdomių specialiųjų efektų. Leidžia kurti koliažus, pridėti rėmelius, apšvietimo efektus skirtingais dienos laikais ir oro sąlygomis, pakeisti ryškumą, kontrastą, pasukti arba apkarpyti nuotraukas ir daug daugiau.

Programos savybės:
• Turi didelę kolekciją - daugiau nei 30 kadrų vaizdams kurti ir daugiau kaip 80 individualių koliažų šablonų.
• Veikia su labiausiai žinomais grafiniais formatais (RAW, JPEG, PNG, TIFF, GIF, BMP ir tt).
• Daug funkcijų pataisymui, pvz., Raudonų akių pašalinimas, ryškumo, kontrasto ir kt.
• turi daugiau kaip 90 nuotraukų perdangos efektų.
• Palaiko daugiau nei 30 skirtingų kadrų.
• Galimybė pridėti tekstą ir pritaikyti vietą, šriftą, dydį ir spalvą.
• Filtrų rinkinys, kuris atvaizduoja vaizdus.
• Leidžia sukurti visiškai pritaikomus ir unikalius koliažus iš nuotraukų serijos.
• Labai paprasta naudoti su intuityviąja sąsaja.

Vaizdo redagavimas:
Nuotraukų redagavimo režimu galite pridėti efektų, scenų, kadrų, teksto, keisti dydį, pasukti, apkarpyti nuotraukas, reguliuoti ryškumą, kontrastą, sodrumą, aiškumą, reguliuoti atspalvį ir spalvą, arba tiesiog išspręsti blogą vaizdą. Jūs taip pat gausite galimybę dirbti su geriausiais įrankiais internete.

HDR vaizdo palaikymas:
Ar kada nors norėjote išbandyti HDR be įsigijimo brangios programinės įrangos? Fotor suteikia jums galimybę tai padaryti tiesiog naudodami naršyklę! Paimkite tris nuotraukas, kurių ekspozicija yra normali, nepakankamas ekspozicija ir per didelė ekspozicija, įveskite jas į „Fotor“ debesies apdorojimą ir leiskite mūsų algoritmams atlikti stebuklų! Per kelias sekundes turėsite vaizdą su šviesos santykiu, kuris suteikia tik tinkamą ekspoziciją kiekvienai nuotraukos daliai. Jūs galite atkurti prarastas dalis šešėlyje ir pernelyg didelę šviesos ekspoziciją.

Nuotraukų koliažas:
Apima daugiau nei 80 šablonų ir padeda paversti jūsų nuotraukų albumą į tvarkingą koliažą: nemokamą koliažą, dygsnio nuotraukas arba automatiškai sukurti įvairių formų koliažus. Galite taikyti įvairius įmontuotus efektus arba pasirinkti nemokamą stilių, kuriame jūsų nuotraukos bus jūsų nurodytame netvarka.

Atvirukas:
Paverskite savo nuotraukas į malonius ir įdomius atvirukus naudodami „Sveikinimų kortelės“ funkciją. Fotor suteikia daugybę pritaikomų šablonų, atvirukų ir teminių vaizdų, kuriuos galite sukurti su malonumu, dalintis laimės noru!

Paketinis failų apdorojimas:
Tai apima efektų ir scenų pridėjimą nuotraukų grupei, masinio pervadinimo, dydžio keitimo ir konvertavimo. Įtraukite norimus efektus ar rėmelius į visas aplanko nuotraukas vienu spustelėjimu.

OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 (32/64 bitų)
Kalba: anglų
Saite veikia ir online redaktorius

Atsisiųskite programą:
Gamintojas:
Saugykla:

Return to Top ▲Return to Top ▲