Pereiti prie turinio

FotoSketcher

FotoSketcher

Prieš jus yra gana paprastas naudoti nuotraukų redaktorius, kuris turi daug įdomių efektų. Norint galima atlikti paketinį redagavimą. Dviejų langų interfeise matysite realiuoju laiku atliktus nuotraukų pakeitimus.

Programos diegimo metu turite būti atsargūs, nes nenorite įdiegti jokių įrankių juostų į sistemą, todėl neturėtumėte skubėti. Po paleidimo iš karto matome gražią papūga, tai yra tam tikras demonstravimas, ką galima padaryti su „FotoSketcher“ pagalba, originalas bus kairėje.

Galite lengvai pridėti vaizdus, ​​tiesiog reikia perkelti juos į pagrindinį langą su pele, jei norite, žinoma, galite atidaryti naują vaizdą per meniu. Būtina išskirti stilingą sąsają, kurią lengva suprasti, ir malonu dirbti.

Taigi, FotoSketcher leis jums pakeisti originalaus vaizdo dydį, tai daroma naudojant paprastą įrankį, o kokybė turi būti kuo geresnė, t.y nėra iškraipymų.

Galite padidinti ryškumą ir automatinį kontrastą, galite pasukti vaizdą į dešinę arba į kairę, jei paspausite F9, galite pakeisti pradinį vaizdą, galite perkelti bet kokį tekstą ant nuotraukos, taip pat galite peržiūrėti failo parametrus.

FotoSketcher turi keletą dešimčių gerų efektų, juos lengva naudoti ir pritaikyti, kai kurie iš jų atrodo gana gražūs, apskritai, jūs galite pakeisti originalų vaizdą gana stipriai.

Programa yra platinama nemokamai, yra versija ir nešiojama, kuri nereikalauja diegimo, ją galima perkelti į bet kurį diską.

Neturiu daugiau ką pridėti prie programos aprašymo, tikiuosi, kad ji bus naudinga ūkyje, nepamirškite komentuoti naujienų, pareikšti savo nuomonę apie „FotoSketcher“. Jei tikrai patinka programa, tada oficialioje svetainėje galite duoti dovanų autoriui.

Kūrėjas: David Thoiron
Licencija: FreeWare
Kalba: Multi
Dydis: 32 MB
OS: „Windows“

Atsisiųsti programą:
Gamintojas:
Saugykla:

Return to Top ▲Return to Top ▲