Pereiti prie turinio

HandBrake

HandBrake

Reikia galingos programos video failų konvertavimui? Skaitykite, kad radote! Ji padės konvertuoti MPEG ir DVD vaizdo įrašus į MPEG-4, MP4 arba MKV formatus. Programa iš pradžių buvo sukurta gana retai „BeOS“ operacinei sistemai, o dabar programa tapo „cross-platform“, nes oficialioje svetainėje galite rasti „Linux“, „Windows“, „Mac OS X“ ir „Solaris“ versijas.

„HandBrake“ palaiko darbą su įvairių tipų šaltiniais. Pavyzdžiui, galite konvertuoti bet kokius DVD failus, nesvarbu, ar tai yra VIDEO TS aplankas, ar tik DVD vaizdas, galite dirbti su standartais, tokiais kaip PAL ir NTSC. Jei norite, galite dirbti su FFmpeg palaikomais formatais, taip pat galite dirbti su DV failais.

Vaizdo įrašus galima konvertuoti į MP4 ir MKV, naudojant MPEG-4 ir H.264 kodekus, galite gauti garso formatus AAC ir AC-3 be perkodavimo. Papildomos funkcijos palaiko darbą su subtitrais, yra gera bitrate skaičiuoklė, taip pat yra kodavimo galimybė, vaizdo įrašo mastelio keitimas.

„HandBrake“ programa turi gerą sąsają, po paleidimo pagrindiniame lange matysite visus nustatymus, apskritai nereikės perjungti sąsajos. „HandBrake“ yra platinama nemokamai ir be apribojimų, galite naudoti ją kiek tik reikia.

Man nepatinka, kad negalima pakeisti pagrindinio lango dydžio, žinoma, tai nėra minusas, tai tik mano skundas visai programai, kuri to neleidžia.

Jei žinote daugiau reikšmingų trūkumų arba, priešingai, norite pasigirti „HandBrake“, visada galite tai padaryti komentaruose, nedvejodami ir išreikšti save, ir tikiuosi, kad programa bus naudingas įrankis konvertuojant vaizdo įrašus.

Gamintojas:

Licencija: FreeWare
Kalba: anglų
OS: „Windows“

Return to Top ▲Return to Top ▲