Pereiti prie turinio

Insofta 3D Text Commander

Insofta 3D Text Commander

„Insofta 3D Text Commander“ yra patogiausia trimačių tekstų kūrimo programa. Galima jos pagalba sukurti banerius, mygtukus, logotipus ir kt. Leidžia labai greitai pasiekti norimą rezultatą dėl įmontuoto asistento.

Pirma, pasirinkite šriftą ir tiesiog parašykite norimą tekstą, tada apiforminkite jį. „Insofta 3D Text Commander“ turi daug įrankių apdailai, tačiau svarbiausi yra šviesos ir šešėlio nustatymas.

Taip pat svarbu yra keisti dydį (bet kokioje plokštumoje), tekstūros kartografavimą, importą ir eksportą į 3D ir „Flash“ redaktorius. Sukurtą objektą galima išsaugoti bet kokiu grafiniu formatu.

Tad kodėl skaitytojas dar galvoja? Padarykite savo tekstą trimačiu ir naudokite jį savo projektuose!
Programa konvertuoja bet kurį jūsų tekstą į 3D, leidžiantį sukurti savo logotipą, reklaminę juostą ar šūkį, taip pat išsaugoti juos kompiuteryje, kad galėtumėte juos vėliau naudoti savo tinklalapiuose, dokumentuose ar pristatymuose.

Sukurkite įspūdingą tekstą. Galite pasirinkti teksto dizainą iš programoje siūlomų šablonų, taip pat galite pridėti savo tekstūras. Galimybė pakeisti teksto šriftą, dydį ir spalvą, skaidrumą ir perspektyvas leidžia sukurti labai efektyvų ir profesionalų trimatį tekstą.

Padarykite tekstą dar labiau matomą naudodami animaciją. Keli mygtukai paspaudžiami, o jūsų tekstas taps besisukančiu trimačiu baneriu. Programoje taip pat yra gražių tekstūrų biblioteka kiekvienam skoniui.

OS: Windows 98 / ME / 2000 / XP / 2003 / Vista / 7 / 8 / 10
Sąsajos kalba: anglų / rusų

Atsisiųskite programą iš gamintojo
Gamintojas:

Return to Top ▲Return to Top ▲