Pereiti prie turinio

IrfanView

IrfanView

IrfanView – populiari, kompaktiška ir pakankamai galinga nemokama, paveikslėlių peržiūrėjimo ir vaizdo bei garso grojimo programa, leidžianti peržiūrėti ir redaguoti grafinius failus, perkoduoti juos į kitus formatus ir groti daugiau kaip tuziną garso ir vaizdo formatų

(nors daugumos egzotiškų formatų peržiūrai reikalingi įskiepiai, kuriuos taip pat nemokamai galima parsisiųsti iš oficialios svetainės).

Programa neturi paveikslėlių piešimo ar redagavimo funkcijų, kaip kad Adobe Photoshop ar GNU GIMP. Tačiau ja galima atlikti kai kurias paprastas vaizdų apdorojimo operacijas, be to, IrfanView palaiko Photoshop filtrų įskiepius, todėl programą galimą paversti labai funkcionalia.

Programos pavadinimas susideda iš jos kūrėjo Irfan Skiljan, kilusio iš Bosnijos ir Hercegovinos, vardo ir prie jo pridėto žodžio angl. view 'vaizdas'. IrfanView veikia visose moderniosiose Windows versijose (Windows 95 ir vėlesnėse 32 ir 64 bitų).

Nuo 4.00 versijos programa palaiko apvalkalus, keičiančius įrankių juostos mygtukų išvaizdą. Naudotojai juos gali susikurti patys bet kuria .png formatą palaikančia programa, arba parsisiųsti iš oficialiosios IrfanView svetainės.

Sugeba iš exe ir dll failų ištraukti ikonėlių atvaizdus. Be viso to turi keletą privalumų: didelį funkcionalumą, yra nedidelė pagal apimtį, svarbiausia visiškai nemokama, ir be to dirba visose Windows sistemose.

Taip pat gali dirbti "slideshou" režime. Moka uždėti paveiksliuką, kaip Jūsų darbastalio užsklandą.

Integravus į programą nemokamus įskiepius bus pasiekiami šie failai:

Grafikos failai: ACR, ANI, AWD, B3D, BMP, CAM, CGM, CLP, CPT, CR2, CRW, CUR, DCM, DCR, DCX, DDS, DIB, DJVU, DLL, DNG, DXF, DWG, ECW, EEF, EMF, EPS, EXE, FITS, FPX, FSH, G3, GIF, HDR, HPGL, ICL, ICO, ICS, IFF, IMA, IMG, IW44, YUV, J2K, JNG, JP2, JPC, JPM, JPEG, JPG, JPM, KDC, LBM, LDF, LWF, Mac PICT, MNG, MRC, MrSID, NEF, NGG, NLM, NOL, MRW, ORF, PBM, PCD, PCX, PEF, PDF, PGM, PIC, PNG, PPM, PS, PSD, PSP, PVR, QTIF, RAF, RAS, RAW, RGB, RLE, SFF, SFW, SGI, SID, SIF, SRF, SVG, SUN, SWF, RGB, SWF, TGA, TIF, TIFF, TTF, TXT, VTF, WAD, WAL, WBMP, WMF, X3F, XBM, XPM.

Vaizdo failai: AVI, MOV, MPG, MPEG, WMA, WMV.

Garso failai: ASF, AIF, AU, SND, MED, MID, MP3, OGG, RA, WAV.

IrfanView bando būti paprasta programa pradedantiesiems ir pakankamai galinga profesionalams.

Programa yra daugiakalbė: anglų, vokiečių, rusų ir visiškai nemokama

Dabar jau pats laikas nuo žodinio liaubsinimo eiti prie realių veiksmų ir atsisiųsti programą į savo kompiuterį

Gamintojas:

Return to Top ▲Return to Top ▲