Pereiti prie turinio

Kaip sukurti nemokamai gmail paskyrą

gmailNežinau kaip Jūs, o aš mėgstu reikalą turėti su rimtais internetiniais servisais. Registruodamas pašto dėžutę taip pat pasirinkau pasaulyje pripažintą korporaciją "Google" ir jos siūlomą elektroninio pašto servisą "gmail".

Čia sukūrę paskyrą gauname prieigą prie daugelio googlės tarnybų: tai ir youtubė ir nemokamas 15 Gb talpos virtualus diskas ir daug visokių kitų gėrybių.

Pažiūrėkite žemiau pateiktą video pamoką ir Jūs be vargo sukursite savo paskyrą googlės servise

Tiesa, prieš registruojant pašto dėžutę rekomenduoju iš anksto pasirupinti adekvačiu adresu ir slaptažodžiu. Juos būtinai užsirašykite, nes slaptažodžio praradimas suteiks papildomų rūpesčių.

Dėl kokios priežasties tai daryti siūlau paskaityti šį strapsnį

pabaigoje rasite slaptažodžių generavimo programą

Internautams nebus gyvenimo, jeigu nepasirūpinsite el pašto dėžute. Aplamai rekomenduoju kurti iš karto mažiausiai 3 paskyras (pamokėlėje paminėjau tik 2 pašto dėžutes):

  1. Asmeniniam naudojimui (susirašinėjimui su artimaisiais)
  2. Šios dėžutės adresą teiksite aptarnavimo įmonėms (sąskaitų gavimui ir kitiems pranešimams)
  3. Trečios dėžutės adresą naudokite registracijai įvairiuose socialiniuose tinklalapiuose ir saituose norėdami palikti komentarą (pvz mano saite)

Kokį paslaugos tiekėją pasirinkti? Kaip sakydavo mano Šviesios atminties tėtušis reikia eiti prie galvos o ne prie šiknos. Todėl be jokios sąžinės graužaties rekomenduoju Google. Paskaityk kodėl ji? https://infogalaxy.eu/kodel-google

Return to Top ▲Return to Top ▲