Pereiti prie turinio

Kodėl Googlė

googleLabas mergaitės, labas berniukai. Tęsiant "naudingų patarimų" tematiką pats laikas tarti keletą žodžių apie labai visų žinomą korporaciją "Google"

Bet prieš tai būtų tikslingiausiai pakalbėti apie mus - interneto vartotojus. Kas męs tokie internete be elektroninio pašto, yuotubės kanalo, googlės vertėjo ir daugelio kitų paslaugų? Mano manymu ne kas kiti, kaip tik internetiniai vaiduokliai - šešėliai.

Senesni internautai jau žino, kad be elektroninio pašto nėra jokių šansų patekti į daugelį internetinių servisų ir portalų. Visi jie registracijos metu prašo nurodyti veikiantį pašto adresą.

Kad ir bet kurioje kitoje svetainėje ar internetiniame tinklapyje norėdami palikti komentarą taip pat būsite paprašyti į formą įvesti savo vardą ir elektroninį paštą. Ir tai yra viso pasaulio praktika, todėl nereikia to baimintis.

Teko girdėti tokių minčių: aš savo pašto nepažystamiems nedalinu. Bet tuomet atsiranda dilema: Jums užsidaro daug durų internete.
Štai šioje vietoje iškyla kitas svarbus klausimas - tai kiek pašto dėžučių reikia turėti paprastam vartotojui?

Atrodo išvada peršasi akivaizdi - ne mažiau kaip dvi. Pirmoji tai asmeninė, skirta privačiam susirašinėjimui ir antroji, kuri atliks būtent to tarpininko vaidmenį, leisiančio naudotis visomis interneto privelegijomis.

Va dabar tas vargšas vartotojas ir pastatomas prieš pasirinkimo faktą. Pašto paslaugų tiekėjų internete yra daug, bet kuris labiausiai tenkins mūsų poreikius?

Aš pasirinkau kaip pagrindinį pašto tiekėją Google, motyvuodamas tuom, kad sukūręs vienintelę paskyrą, gaunu prieigą iš karto prie visų Googlės teikiamų įrankių: tai paštas, yuotubės kanalas, programuotojo įrankiai, 15Gb virtualus diskas failų saugojimui ir dar daug visokių kitų galimybių. Kitas pasirinkimo faktorius, tai seniai patikrintas ir stabiliai veikiantis servisas.

Ir dar ne mažiau svarbesnė galimybė visiškai nemokamai susikurti neribotą pašto dėžučių kiekį, tuo pačiu ir yuotubės kanalų. O tai kaip matote labai patrauklu.

O apie Googlę pasirodo daugiau nėra ką ir pasakyti, išskyrus, kad ji šaunuolė. Ir jeigu pritariate mano nuomonei - žengiame sekantį žingsnį, kur išmoksime susikurti savo Googlės paskyrą.

Jeigu informacija buvo naudinga - parašykite atsiliepimą ir iš karto pamatysite, jog be pašto sistema neleis to padaryti. Beje: Jūsų pašto adresas komentaruose nebus skelbiamas, tik vardas bus matomas kitiems vartotojams

Return to Top ▲Return to Top ▲