Pereiti prie turinio

Luminar

Luminar

„Luminar 3“ - kūrėjų teigimu, programa siūlo viską, kas būtina šiuolaikiniams fotografams nuotraukų redagavimui, įskaitant naujus filtrus su dirbtiniu intelektu, padidintą taikymo greitį, specialų RAW apdorojimo modulį ir būsimą skaitmeninio turto valdymo platformą.

Vartotojai taip pat turės naudos iš naujo protingo saulės spindulių filtro, LUT palaikymo ir realaus laiko triukšmo šalinimo. Dėl adaptyvių darbo vietų, atitinkančių fotografavimo stilius, „Luminar“ prisitaiko prie patogesnės darbo eigos.

3 versija buvo atstatyta nuo nulio, kad būtų žymiai pagerintas našumas. Esami filtrai suteikia daugiau natūralios ir turtingesnės spalvos ir gylio, greičiau dirba. Nauja optimizuota vartotojo sąsaja pagreitina darbą su iš anksto nustatytais, filtrais ir kaukėmis. Programa suteikia tokias funkcijas kaip sluoksniai, kaukės ir maišymo režimai, todėl galite lengvai atlikti sudėtingą apdorojimą.

Siūlo naują RAW apdorojimo variklį, kuris gali greičiau apdoroti aukštos kokybės vaizdus. Be to, yra objektyvo iškraipymo korekcijos funkcijos, kurios pašalina vinjetės iškraipymus, iškraipymus ir spalvą. Jei nuotraukoje atsiranda nepageidaujamų perspektyvų, naujasis Transformavimo įrankis gali juos greitai išspręsti.

Yra daugiau kaip 40 filtrų, skirtų spalvų koregavimui, detalių ryškumui. Nauji filtrai apima gebėjimą padidinti spalvą su „Brilliance“, pasirinktinai paryškinti arba tamsinti tam tikras vaizdo sritis su „Dodge & Burn“, taip pat galimybę keisti apšvietimą ir pridėti saulės spindulius prie „Sun Rays“ nuotraukos.

Programoje yra naujų nustatymų paieškos lentelė, vadinama LUT. Kūrybinė spalva, puikūs juoda ir balti vaizdai arba įvairių filmų stilizacija - tik vienas paspaudimas. „Lightroom“ naudotojai, kurie naudoja „Lightroom“ sukurtus pasirinktinius nustatymus, taip pat gali lengvai konvertuoti šiuos nustatymus į LUT (su nemokamu trečiosios šalies įrankiu) ir naudoti juos „Luminar 3“.

Daugiakalbė sąsaja (įskaitant rusų kalbą)

Atsisiųskite programą iš gamintojo
Gamintojas:

Bandykite programas tol, kol rasite sau tinkamas

Return to Top ▲Return to Top ▲