Pereiti prie turinio

Movavi Video Editor Plus

Movavi Video Editor Plus

"Movavi Video Editor Plus" yra paprastas ir galingas įrankis darbui su vaizdo įrašais. Programa leidžia jums pridėti subtitrus į redaguojamus klipus, įvairius perėjimo efektus, profesionalius filtrus, specialiuosius efektus (paveikslėlį vaizde, mozaikas, pridėti triukšmo, posterizacijos, sepijos, pilkos spalvos ir kt.) , pritaikykite savo garso takelius, pakeiskite garso / vaizdo failų grojimo greitį ir daug daugiau.

Importuojant medijos failus į projektą, galima užfiksuoti vaizdo ir garso įrašus, įskaitant televizijos imtuvus, vaizdo įrašymo įrenginius (VHS) ir AVCHD vaizdo kameras.

Be to, naudodami "Movavi Video Editor Plus", galite sukurti pilnavertes demonstracijas iš nuotraukų ir skaitmeninių vaizdų. Baigtus projektus galima išsaugoti standžiajame diske, įrašyti į DVD diską arba importuoti į formatą, optimizuotą peržiūrai įvairiuose mobiliuosiuose įrenginiuose („Apple“, „Nokia“, „Android“, „Sony PSP“, „BlackBerry“, „Xbox 360“, „Palm“ ir kt.).

Programos savybės:
Patogus vaizdo įrašymo įrankis. Su juo galite greitai nukirpti vaizdo įrašą tiek, kiek reikia
Skaidymo efektas. Padidinti ir mažinti. Sureguliuokite artumo ir atstumo lygumą
Padalintas ekrano efektas. Sujunkite kelis vaizdo įrašus vienu rėmeliu
Dabar efektai ir perėjimai dirba dar greičiau.
Stilingos antraštės. Dėl pavadinimų pridėta naujo tipo animacija - bėganti eilutė - ir naujas efektas - raidžių šešėlis. Taip pat dabar galite pridėti keletą vaizdo įrašų pavadinimų.

Vaizdo įrašų redagavimas:
2 vaizdo redagavimo režimai: surinkimo lentelė ir scenarijus
Atskiri vaizdo, garso ir pavadinimų takeliai
Pavadinimai ir muzika
Specialūs efektai ir filtrai, skirti pagerinti vaizdo kokybę
Garso įrašymas realiu laiku. Pridėkite garsą iš mikrofono ar elektroninių muzikos instrumentų, prijungtų prie kompiuterio garso plokštės.

Greitas HD vaizdo apdorojimas: kai „Movavi“ vaizdo redaktoriuje įkeliamas „sunkus“ vaizdo įrašas, programa sukuria specialų vaizdo failą su mažesne rezoliucija nei originalas

Importuoti ir eksportuoti vaizdo įrašą:
Įrašykite vaizdo įrašą iš DV kamerų ir TV imtuvų, importuokite MPEG-2 TS ir AVCHD vaizdo failus iš kamerų, užfiksuokite vaizdo įrašą iš VHS juostų
Įkelti vaizdo įrašus į „YouTube“, „Vimeo“, „Facebook“, „Amazon S3“ debesų saugyklą ir FTP serverius
Palaiko 180 + medijos formatų, suderinamų su 200 + įrenginiais. Galite įrašyti vaizdo įrašus specialiai išmaniajame telefone, planšetiniame kompiuteryje arba grotuve.
Įrašykite failus į CD, DVD ir „Blu-ray“

Operacinė sistema: Windows® XP | Vista | 7 | 8 | 10 32/64
Išleidimo metai: 2019 m
Sąsajos kalba: Ml / rusų / anglų

Parsisiųsti Movavi Video Editor Plus:
Gamintojas:
Saugykla:

Return to Top ▲Return to Top ▲