Pereiti prie turinio

Noriu išmokti klipų gamybos (skaidrių demonstravimas)

skaidrių demonstravimas

Pirmiausiai papasakosiu kodėl verta mokėti naudotis bent viena skaidrių demonstravimo programa. Visi mes turime atitinkamus širdžiai mielus užsiėmimus ir dažnai atsiranda noras savo veiklos rezultatais pasidalinti su bendraminčiais. Šiais laikais rašyti ilgus tekstus ne visai geras pasirinkimas. Žmonės lengviau priima informaciją nuotraukų ar video formatuose.

Vien nuotraukų peržiūra „popieriniame“ ar kompiuteriniame formate irgi tapo atgyvena. Kur kas maloniau pateikti jūsų žiūrovui automatinę skaidrių (nuotraukų) demonstraciją. Nuo šiol skaidrių, nuotraukų ar paveikslėlių demonstraciją, klipukus, video - vadinkime vienu žodžiu „prezentacija“. Tokia prezentacija po apdorojimo tampa paprastu video failu puikiai rodomu visuose video peržiūros įrenginiuose.

Derėtų paminėti kaip skaitytojas galėtų panaudoti prezentacijas. Nepriklausomai nuo jūsų hobio ši technologija lengvai pritaikoma visuose srityse. Sodininkai, gėlininkai, kompiuterijos žinovai, automobilistai, šaltkalviai – ginekologai ir visų kitų sričių specialistai  video formate gali dalintis savo pasiekimais.

Jūsų prezentacijose galima nautoti muzikinius failus, įrašytus balso komentarus, nuotraukas, paveikslėlius, video iškarpas, tekstus – kas suteikia galimybę pagaminti nuostabų pristatymą. Dažnas žiūrovas prezentacijas žiūri abstrakčiai nesuvokdamas jos paskirties. O skirstyti jas galima į tam tikras kategorijas – pramogines, mokomąsias, progines ir t.t

Taip jūs sukursite šeimyninius interaktyvius albumus, pagaminsite mokomąsias pamokas ar unikalius sveikinimus draugams ir artimiesiems.

Iš pirmo žvilgsnio viena technologija o paskirtis gaunasi labai universali. Išmokti tas technologijas nėra sunku, jas „įkanda“ bet kokio amžiaus žmogus. Nemeluosiu – to niekada nedariusiam atrodys tikras tamsus miškas, tačiau pamačiusiam savo akimis kils isteriškas juokas.

Tokio pobūdžio programos yra rašomos auditorijai, neturinčiai labai jau didelio pasiruošimo, tačiau kaip kuriuos bazinius kompiuterijos momentus derėtų žinoti. Pagrindinis stabdis šioje veikloje ir yra nemokėjimas savo kompiuteriuose įdiegti tokias programas. Bet laimei jūs turite mane ir panorėję galite pasinaudoti visiškai nemokama paslauga

Rašyti apie tai galima be galo, bet aš siulau nustoti galvoti, bijoti o pradėti purtyti. Tikiuosi žmonės pasinaudoję mano pasiūlymu parašys komentarą, patvirtindami kaip aš moku tai daryti. Per pirmuosius 2 vakarus jūs jau savistoviai pagaminsite savo pirmąjį šedevrą.

Žinoma turiu įspėti – nesu aš profesionalus dizaineris ir jokiu būdu nesugeneruosiu išganingos idėjos. Bet būdamas ne pats žiopliausias kompiuterijos zinovas be vargo įdiegsiu jums reikalingas programas distanciniu būdu ir parodysiu kaip jomis naudotis.

Visą procedūrą rodymo ir aiškinimo metu galėsite užsirašyti į bloknotą. Nors pažadu nemesti pusiaukelėje, iki galutinio rezultato tikrai pravesiu už rankutės tame tamsiame jums labirinte

Tiesa yra vienas apribojimas: mokinti galiu tik kompiuterių naudotojus su windows sistema, nes kitiems įrenginiams netinka mano sukauptos programos

Jeigu šį postą skaitys žmonės, kuriuos esu mokinęs distanciniu būdu, nepasididžiuokite ir palikite komentarą apie patirtus įspūdžius.

Return to Top ▲Return to Top ▲