Pereiti prie turinio

Paint NET

Paint NET

Jei ieškojote visiškai nemokamo, aukštos kokybės vaizdo redaktoriaus, tuomet jums reikia atsisiųsti „Paint NET“ iš mūsų projekto, norėdami tai padaryti, eikite į straipsnio apačią ir spustelėkite nuorodą į namų puslapį.

Naudodami šį redaktorių galite lengvai kurti ir taisyti skirtingų grafikos formatų vaizdus, ​​programa bus patraukli tiek mėgėjams, tiek patyrusiems naudotojams, galiu tik rekomenduoti šį dizainą naudoti namuose.

Tarp daugybės „Paint NET“ privalumų, verta paminėti, sluoksnių palaikymą ypač dirbant su skaidriais sluoksniais, ir jei turite skaitytuvą ar fotoaparatą, programa lengvai pasieks ir spausdins pasirinktas nuotraukas.

Gali keisti nuotraukų mastelį, net mažiausios detales savo nuotraukose nelabai pastebimai praras kokybėje, taip pat turi įrankį, šalinantį raudonų akių efektą, ir visi jūsų padaryti pakeitimai bus įrašyti į istoriją ir visada galite susipažinti su ja . Verta pažymėti, kad redaktorius palaiko darbą su savo formatais, vadinamais PND.

Kaip minėta pirmiau, „Paint NET“ turi daug privalumų, štai dar vienas, puiki vartotojo sąsaja lietuvių kalba su skaidrumo palaikymu, kurį galite reguliuoti pagal pageidavimą. Po redaktoriaus paleidimo, galite iš karto pradėti dirbti, nenustatydami nieko, viskas jau po ranka ir labai patogu, iš tikrųjų atrodo ir taip yra aišku.

Iš oficialios svetainės ir trečiųjų šalių išteklių, skirtų „Paint NET“, galite atsisiųsti įvairių papildinių, gerai, kad tinkle yra daug jų, kai kurie gali pridėti papildomų efektų esamam sąrašui, kiti papildiniai tik išplečia redaktoriaus galimybes.

Šiuo atveju, trumpą programos apžvalgą galima laikyti užbaigta, parašiau jums svarbiausius privalumus, ir dabar nuspręskite ar jums reikia tokio nemokamo redaktoriaus su patogia sąsaja ir puikiai tinkančio naudoti namuose. Tikiuosi, kad „Paint NET“ neapvils ir atliks savo darbą, malonaus visiems naudojimo!

Paint NET

Kūrėjas: dotPDN LLC
Licencija: FreeWare
Kalba: Multi + Lietuvių
OS: „Windows“

Atsisiųsti programą galite iš: https://www.getpaint.net/

Return to Top ▲Return to Top ▲