Pereiti prie turinio

AMS Photo MIXER

Photo MIXER

„Photo MIXER“ - tai programa, skirta jūsų nuotraukų originaliam dizainui. Su ja galite greitai ir lengvai sukurti ryškias, neįprastas ir įspūdingas kompozicijas.

Norėdami tai padaryti, tiesiog atidarykite norimą nuotrauką, pasirinkite tinkamą dizaino tipą ir spustelėkite mygtuką „Baigti“, po kurio galite peržiūrėti visą ekraną, išsaugoti arba spausdinti.

„Photo MIXER“ padės jums gražiai susitvarkyti nuotrauką pagal savo skonį: pridėti klasikinį rėmelį, sukurti atviruką arba išraiškingą koliažą.

Įterptųjų grafinių medžiagų gausa daro darbą programoje greitu ir produktyviu, o naudotojo sukurtos medžiagos palaikymas daro „Photo MIXER“ galimybes beveik neribotas. Šis produktas skirtas tiems, kurie mėgsta kurti ir stebėti.

Sužinokite, kaip įprasta nuotrauka bus rodoma televizoriaus ekrane ir kino teatre, skelbimų lentoje arba tarp erdvės plotų. Medžiagų rinkinys nuolat atnaujinamas. Išbandykite ir jums patiks!

„Photo MIXER“ funkcionalumas leidžia mums jį pavadinti pilnaverčiu grafiniu redaktoriumi. Galite pakeisti vaizdo ryškumą, kontrastą ir pridėti specialių efektų.

Be to, programa turi galimybę greitai persvarstyti korekcijos sluoksnį, su kuriuo galite imituoti savo nuotraukos skrydį arba įjungti erdvę.

Mieli lankytojai, jeigu Jums patinka mūsų veikla, būsime dėkingi už nedidelę paramą skirtą internetinio resurso išlaikymui. Plačiau galite pažiūrėti čia:https://dovana.iv.lt/drotas753

Atsisiųsti programą galite iš:
Gamintojas:
Mūsų saugykla:

Return to Top ▲Return to Top ▲