Pereiti prie turinio

AMS Foto šou

AMS Foto šou

"PhotoShow PRO" - tai grafikos redaktorius, kuris sukuria stulbinančiai gražią skaidrių demonstraciją. Skaidrių demonstravimo programoje gali būti pridėta vaizdo medžiaga, įvairių formatų nuotraukų vaizdai ir įvairūs garso takeliai. Jūs galite sukurti nestandartines ir įsimintinas skaidrių demonstracijas įvairiomis temomis: istorijas apie keliones, atostogas, vestuvių nuotraukas, meilės istoriją ir kt.

Grafinis redaktorius, skaidrių demonstravimo kūrimo programa, apima animacinių efektų derinių rinkinį, leidžiantį animuoti bet kokią nuotrauką, daugybė garso takelių, elegantiškų perėjimų tarp skaidrių rinkinys pavers jūsų filmą įspūdingu vaizdu!

Profesionaliai nereiškia, kad sunkiai! "PhotoShow PRO" turi įmontuotą šablonų rinkinį animuotiems koliažams, ekrano užsklandoms, pavadinimams ir specialiems efektams, kurie suteiks jūsų demonstracijai tikrą blizgesį.

Pavargote nuo įprastų nuotraukų demonstracijų? "PhotoShow PRO" apima daug 3D efektų nuotraukoms ir antraštėms, kurios suteiks jūsų projektui naujumą ir originalumą. Nustebinkite savo žiūrovus: jie tikrai nieko panašaus nematė!

Programos funkcijos:

Dinamiškas muzikos skaidrių demonstravimas yra įdomiausias būdas dalytis nuotraukomis. Skirtingai nuo nuotraukų albumų ir įprastų skaitmeninių vaizdų peržiūros, skaidrių demonstracija leidžia perteikti nuotraukų nuotaiką ir atmosferą. Taip malonu pagyvinti įspūdžius apie įdomią atostogų ar įdomią šventę! "PhotoShow PRO" leidžia jums sukurti profesionalios kokybės skaidrių demonstracijas, kad jūs galėtumėte nustebinti draugus.

Stilingi perėjimo efektai

Programoje yra daugiau kaip 100 originalių perėjimų tarp skaidrių: klasikiniai perėjimai, pvz., „Ištirpinti“, įvairūs skaidrių poslinkiai ir posūkiai, nuostabūs gradiento efektai ir šiuolaikiniai 3D perėjimai. Plati kolekcija leidžia puikiai pasirinkti perėjimus prie skaidrių demonstravimo bet kuria tema. Galite savarankiškai nustatyti perėjimą prie kiekvienos skaidrės arba naudoti automatines pasirinkimo funkcijas.

Neribota skaidrių animacija!

"PhotoShow PRO" gali sukurti daugiasluoksnius animuotus skaidrių rodinius, tai yra, realius koliažus iš nuotraukų su judesio efektais. Tokiu atveju bet kokia nuotrauka gali būti perkelta ir pasukta trimatėje erdvėje! Įmontuotas animacinis redaktorius turi plačias galimybes: galite pritaikyti bet kokius judėjimo parametrus ir sukurti tikrai unikalų animuotą skaidrių demonstravimą. Jei rezultatai reikalingi „per penkias minutes“, tiesiog naudokite vieną iš 50 profesionalių šablonų, kurie integruoti į programą!

Įspūdingas vaizdo įrašas

Profesionali programinė įranga skaidrių demonstravimui kurti leidžia įrašyti savo vaizdo įrašus įvairiais formatais: AVI, MP4, 3GP, MKV, DivX, HD ir kt. Be to, „PhotoShow PRO“ generuoja vaizdo įrašus planšetiniams kompiuteriams, mobiliesiems telefonams ir žaidimų konsolėms (įskaitant moderniausius įtaisus), lengvai įkelia skaidrių peržiūrą tiesiai į „YouTube“!

Profesionaliai, bet paprastai!

"PhotoShow PRO" atveria neribotas galimybes kurti skaidrių demonstracijas visiems! Naudodami patogią sąsają, galite paruošti puikios kokybės nuotraukų demonstraciją vos per valandą. Išsami internetinė pamoka ir nemokami vaizdo kursai padės jums įveikti visas profesionalias programos funkcijas per kelias dienas.

Sistemos reikalavimai:
OS Windows XP / Vista / 7 / 8-10 / x86 / x64 /

Video pamokėlė, kaip sukurti savo pirmąjį šedevrą: Žiūrėti

Atsisiųskite programą:
Gamintojas:
Mūsų saugykla:

Return to Top ▲Return to Top ▲