Pereiti prie turinio

AMS PhotoDECOR

PhotoDECOR

„PhotoDECOR 5“ yra paprasta naudojime nuotraukų dekoravimo programa su gražiai pritaikyta sąsaja. Per keletą sekundžių galite nuotraukai uždėti stilingą rėmą, sukurti atviruką ar koliažą.

Programa turi visas funkcijas, reikalingas skaitmeninėms nuotraukoms apdoroti: automatinis vaizdo kokybės gerinimas ir redagavimas, specialiųjų efektų kūrimas, rėminimas, dekoracijų ir užrašų pridėjimas. Naudodami įmontuotą pagalbos sistemą ir internetinį vadovėlį, galite greitai susipažinti su profesionalių nuotraukų dizainu.

Pagrindiniai programos "PhotoDECOR" privalumai:
»» »Patogi sąsaja ir lengva naudojime.
»» »Penki algoritmai automatiškai pagerina nuotraukas.
»» »Daugiau nei trys šimtai dizaino variantų: rėmeliai, kaukės, kortelės, koliažai ir jų deriniai.
»» »Šablonų bazės išplėtimas.

Programos funkcijos:
»» »Redagavimas
»» »Poveikiai
»» »Atvirukai
»» »Rėmeliai ir kaukės
»» »Papuošalai ir etiketės
»» »Išsaugojimas ir optimizavimas

FotoDECOR sujungia geriausių nuotraukų apdailos programų savybes, yra patogi, pritaikoma sąsaja, lengva išmokti, turi įmontuotą pagalbos sistemą ir leidžia naudotis internetine pamoka, padėsiančia jums paversti savo nuotraukas į tikruosius šedevrus.

Atsisiuntus ir atidarius pirmąją nuotrauką, atsiranda redagavimo skydas, kuriame galite koreguoti pagrindinius vaizdo parametrus ir apkarpyti nuotrauką. Toliau, pasirinkus darbo režimą, galite apdoroti nuotrauką su specialiais filtrais, taikyti klasikinius ir modernius rėmus, kurti atvirukus ir originalius koliažus.

Dizaino rezultatą galima peržiūrėti pilnaekraniu režimu, išsaugant bet kokį populiarų grafinį formatą ir spausdinant. Programa palaiko vizualinį JPEG failų optimizavimą, turi penkis algoritmus, skirtus automatiškai gerinti nuotraukas, suteikia daugiau nei tris šimtus dizaino variantų: rėmelių, kaukių, atvirukų, koliažų ir jų derinių.

Išleidimo metai: 2012 m
Platforma: „Windows® XP / Vista / 7“, 8, 10
Sąsajos kalba: rusų

Atsisiųskite programą:
Gamintojas:
Mūsų saugykla:

Return to Top ▲Return to Top ▲