Pereiti prie turinio

PhotoFiltre Studio

PhotoFiltre Studio

Dirbdami su šia lengvai naudojamą programą galite be vargo redaguoti grafinius vaizdus, ​​taip pat gauti daug papildomų funkcijų, todėl galite pabandyti atsisiųsti „PhotoFiltre Studio“ iš mūsų projekto perėję į pilną naujieną, pasiūlymas jums gali patikti.

Iškart noriu pažymėti šį momentą, redaktorius iš tikrųjų yra gana patogus naudoti, jūs gausite visas priemones, reikalingas įvairioms operacijoms atlikti su vaizdais.

Pavyzdžiui, „PhotoFiltre Studio“ leis jums pakeisti nuotraukos ryškumo, kontrasto ir natūralaus sodrumo parametrus, palaikyti gama korekciją. Be to, vartotojas gaus šimtus įmontuotų filtrų, kurie skirti apdoroti jūsų vaizdą.

Pavyzdžiui, galite taikyti akvarelių, galvosūkių ir kitų dalykų poveikį, manau, kad apie tai daugiau sužinosite savo tiesioginiame darbe. „PhotoFiltre Studio“ atskirame skydelyje išsirenka dažniausiai naudojamus filtrus, kas yra patogu, nes jums nereikia ieškoti tinkamo tarp daugelio kitų.

Man patiko kūrėjų aprašymas, kad „PhotoFiltre Studio“ gali dirbti su filtrais, skirtiems vyresniam broliui „Adobe Photoshop“ - tokiu būdu jūs galite prijungti bet kokį jums reikalingą įskiepių skaičių.

Apskritai, daugiau aš neturiu ką pasakyti apie „PhotoFiltre Studio“ kaip visumą, programa iš tikrųjų turi daug funkcijų. Jūs galite pridėti vaizdus tiesiog vilkdami juos į pagrindinį langą, kuris taip pat yra gana patogus. Jei yra kokių nors komentarų ar nuomonių apie programą, nepamirškite pakomentuoti, visiems malonių vaizdų redagavimų!

Kūrėjas: PhotoFiltre Studio
Licencija: „ShareWare“
Kalba: anglų
OS: „Windows“

Atsisiųskite programą iš gamintojo
Gamintojas:

Return to Top ▲Return to Top ▲