Pereiti prie turinio

Photolemur

Photolemur

Photolemur yra vienintelė tokio pobūdžio grafikos programa. Jos pagrindinis talentas yra dirbtinis savarankiškas mokymasis. Pasak kūrėjų, tai yra visavertis „automatinis“ nuotraukų koregavimo įrankis, kur naudotojo dalyvavimas procese yra minimalus. Realybėje paaiškėja, kad taip ir yra. Nors, žinoma, yra keletas niuansų.

Redaktoriaus sąsaja yra minimalistinė, o visas nuotraukų apdorojimo procesas remiasi tik į keleto mygtukų paspaudimą. Atidarius nuotrauką, programa pasiūlys pasirinkti vieną iš paruoštų apdorojimo stilių. Bandomojoje versijoje rasite tik 5 galimybes, kaip pagerinti atspalvį šiltesnėse ar šaltesnėse spalvose.

Taip pat apatinėje lango dalyje yra skalė, kuri leidžia reguliuoti koregavimo poveikį originalui. Jis atsidaro paspaudus mygtuką su šepečio atvaizdu. Šios juostos pradžioje yra dar du parametrai, atsakingi už veido retušavimą ir akių koregavimą.

Pagrindinė ir vienintelė redaktoriaus užduotis yra nustatyti tipišką nuotraukos korekciją:
• dirbti su RAW (palaikoma daugiau nei 900 įrenginių);
• reguliuoti ir pagerinti ekspoziciją;
• spalvų korekcija;
• specialūs algoritmai, skirti kraštovaizdžiui ekspresyvumo didinimui;
• portretų retušavimas;
• artefaktų pašalinimas iš foto ir triukšmo lyginimo;
• šviesos ir šešėlio balansavimas;
• rūko, miglos pašalinimas iš vaizdo.

Visi šie veiksmai atliekami naudojant įmontuotą dirbtinį intelektą, be jokio išorinio įsikišimo. Ir, kaip teigia kūrėjai, po kiekvienos darbo sesijos fotolemuras mokosi ir, laikui bėgant, sugebės sukurti savo stilių, būdingą konkrečiam vartotojui.

Vienintelis dalykas, kurį galima pritaikyti „Photolemur“, yra taupymas. Bet viskas yra taip paprasta, kad bet kuris asmuo, kuris yra daugiau ar mažiau susipažinęs su kompiuteriu, gali jį išsiaiškinti per kelias minutes.

Įtraukti visi populiarūs formatai - JPEG, PNG, TIFF, PSD, BMP, GIF. Programinė įranga taip pat suteikia paketinio apdorojimo galimybę.

„Photolemur“ yra idealus įrankis pradedantiesiems ir (arba) vartotojams, kurie nenori studijuoti sudėtingų grafinių programų, tačiau su malonumu fotografuoja. Šiuo atžvilgiu tai tikriausiai yra geriausia programinė įranga šiandien.

Programa taip pat naudinga pažangiems fotografams, būtent dėl ​​patogaus paketinio apdorojimo.
Paprastiems, ne premijiniams kadrams daugeliu atvejų pakaktų jos galimybių.

DĖMESIO! Programa veikia tik „x64“ sistemose „Windows 7“ ir naujesnėse versijose.
Kad programa veiktų sistemoje, ji turi būti įdiegta:
„Microsoft“ .NET Framework 4.6 ar naujesnė
„Microsoft Visual C ++ 2013“ perskirstomas
„Microsoft Visual C ++ 2017“ perskirstomas

Sistemos reikalavimai: „Windows 7/8 / 8.1 / 10“ (tik x64 bitų) / „Microsoft Visual C ++ Redistributable / Microsoft .NET Framework 4.6“ arba naujesnė versija

Atsisiųskite programą:
Gamintojas:
Saugykla:

Return to Top ▲Return to Top ▲