Pereiti prie turinio

Picasa

picasaPicasa - daugiafunkcinė programinė įranga skirta Jūsų kompiuteryje sukauptų paveikslėlių ar nuotraukų organizavimui. Programa pirma skanuoja kompiuterį ir po to pateikia vartotojui gražiai apiformintame interfeise visas surastas nuotraukas albumuose išrūšiuotose pagal datą ir direktorijų pavadinimus.

Nuo programos nepasislėps net į tolimiausius kietojo disko kampelius nuklydę paveikslėliai.

Atrodytų Picasa sprendžia ne taip jau svarbias užduotis, bet Jūs taip galvojate tik todėl, kad galbūt dar nesusidūrėte su pakankamai dideliu nuotraukų kiekiu. Kas kart paleidus programą iš naujo bus atliktas papildomas skanavimas ir duomenų bazė automatiškai pasipildys į kompiuterį patekusiomis nuotraukomis.

Jos pagalba galėsite žiūrėti, rūšiuoti, redaguoti, taikyti įvairius filtrus ir efektus nuotraukoms. Vartotojams dažnai besidalinantiems savo nuotraukomis internete, programa taps šaunia pagalbininke ir ženkliai sutrumpins paveikslėlių apdorojimo laiką.

Butent programos daugiafunkcionalumas ir naudojimo paprastumas padarė ją labai populiaria tarp vartotojų. Kam mokintis Photoshop, kada paspaudus kelis klaviatūros mygtukus galima apdoroti foto nemokamoje programoje Picasa.

Dar programa gali pasigirti gebėjimu kurti kolažus ir video prezentacijas, kurias galima talpinti video saugykloje YuoTube.

Programos pažangus funkcionalumas ir lengvas naudojimas supaprastina nuotraukų redagavimą, naudojant galingus efektus vienu paspaudimu. Turėdama tokias galimybes programa gali pretenduoti į vieną iš geresnių savo kategorijoje.

Instaliuokite ją savo kompiuteriuose ir tikrai nesigailėsite. Su Picasa būsite garantuoti, kad Jūsų nuotraukos visada bus tvarkoje. Atsisiųskite programą visiškai nemokamai ir puoškit savo fotografijas:

Kaip uždėti užrašus ant paveikslėlio programoje „Picasa“

picasa

Picasa 3 - kas tai? O tai yra nemokama nuotraukų peržiūros ir tvarkymo programa.

Jos pagalba galima importuoti iš fotoaparato ar pasirinkto katalogo nuotraukas, jas retušuoti, pašalinti dėmes, pagerinti nuotraukų kokybę (keisti šviesumą, kontrastą, apkirpti, pašalinti raudonų akių efektą, pritaikyti įvairius spalvų efektus).

Taip pat atnaujinti nuskenuotas senas, sulankstytas, suteptas nuotraukas. Galima uždėti ant nuotraukų vandens ženklus arba užrašyti norimą tekstą, kurti koliažus, spausdinti.

Žemiau pateiktoje pamokėlėje sužinosite, kaip atsisiūsti programą ir jos pagalba uždėti užrašus ant nuotraukų ar paveikslėlių

Dėmesio! Googlė nustojo programos platinimą ir palaikymą.

Atsisiųsti paskutinę versiją galite iš mūsų saugyklos:
Portatyvinė versija:
Instaliuojama versija:

Return to Top ▲Return to Top ▲