Pereiti prie turinio

ProShow Gold, ProShow Producer (Photodex)

ProShow Gold, ProShow Producer (Photodex)ProShow Gold - tai programa skirta profesionalių prezentacijų gamybai. Palaiko darbą su sluoksniais, leisdama juos panaudoti neribojant kiekvienai skaidrei. Failams PSD, PNG, TIFF ir GIF taikomas sluosnių "permatomumas", kas suteikia galimybę naudoti sluoksnių kaukes, perėjimų efektus, gradijentinį arba spalvinį užpildymą.

Programa turi profesionalią kadrų derinimo sistemą, taip pat palaiko Drag-and-drop funkciją, kas ženkliai pagreitina jos darbo greitį. Tarp kitų privalumų galima paminėti galimybę panaudoti didelį efektų kiekį ir pasirinkti bet kokį muzikinį failą.

Fotografijas panaudotas prezentacijoje pačioje programoje galima redaguoti, taikant instrumentus ryškumo padidinimui, kontrasto ar spalvų sodrumo reguliavimui. Prezentacija numato teksto įterpimą, animaciją ir foninę muziką.

Užbaigtą projektą galima išsaugoti viename iš 14 formatų, tame tarpe HD Video, Flash ir QuickTime. Lyginant su "Produce",- "Gold" versija neturi bizniui skirtų galimybių, bet puikiai tiks namų vartotojams gaminant įspūdingo dizaino klipukus.

Kaip kurios galimybės:
» Neribotas sluoksnių pridėjimas bet kuriai skaidrei
» Funkcijos Drag-and-drop palaikymas
» Palaiko daugiau 100 formatų
» Skaidrumo efektas PSD, PNG, TIFF ir GIF tipų failams
» Gradijento pridėjimas, kaip atskiro sluoksnio išgaunant puikų rezultatą
» Atskiriems sluoksniams perėjimo efektų taikymas
» Integruoti vaizdų koregavimo įrankiai (ryškumas, blukinimas, spalvinimas, sodrumas ir t.t)
» Rėmelių gamyba fotografijoms ir video
» "Raudonų akių" šalinimo galimybė
» Ir dar daug kitų galimybių

ProShow Producer - labai galinga grafinė programa, turinti multimedijos redaktorių.
Programa skirta profesionalaus lygio foto, video prezentacijų, skaidrių šou, pridedant muzikinį takelį gamybai ir publikacijai soc tinkluose.

Producer labiau pažengusi už savo sesę Gold ir turi daug integruotų įrankių, leidžiančių programos pagalba kurti labai gražias prezentacijas.

Programa naudoja vaizdo plokštės procesoriaus pajėgumus, tuo pagreitindama bendrą greitaveiką. Tai leidžia gaminti aukštos raiškos Full HD prezentacijas mažinant fotografijų iškraipymus. Ir žinoma sumažinti vaizdo drebėjimą peržiūros metu.

Be to sistema automatiškai atjungia aparatinį greitinimą seniems kompiuteriams, nepalaikantiems šios funkcijos.

Liaupsinti programų privalumus galima dar prirašius 10 puslapių teksto, tačiau geriausias rekomendavimas - išbandyti patiems šių nuostabių programų galimybes.

Perkant:
Gold licenzija kainuoja 70$
Už Producer tektų pakloti 250$

Bandomąsias programų versijas galite nemokamai atsisiųsti ir išbandyti iš gamintojo svetainės:

Atsisiųskite programas iš gamintojo
Gamintojas:

Return to Top ▲Return to Top ▲