Pereiti prie turinio

Straipsniai

Cosmetic Guide (two pilots)

Programa kosmetikos defektams pašalinti tiesiai ant nuotraukų. Padeda išlyginti raukšles, patinimus; pašalinti apgamus ir karpas; atsikratyti dvigubo smakro; balinti dantis.
Programoje yra demonstracinės versijos, parodančios, kaip dirbti su įrankiais.

...skaityti toliau "Cosmetic Guide (two pilots)"

Brightness Guide (two pilots)

„Brightness Guide“ - ši unikali programa gali paryškinti tamsius nuotraukos plotus ir palikti nepaliestas šviesias sritis. Apšvietimo parametrus galima reguliuoti realiuoju laiku - valdiklių pakeitimai iškart atsispindi nuotraukoje.

...skaityti toliau "Brightness Guide (two pilots)"

Beauty Pilot (two pilots)

Lengvai naudojama programa portretų retušavimui. Ši programa padės vartotojams padaryti portretus tobulesnius paprastu nuotraukų retušavimu. Programa padės išlyginti nuotraukos odą, be to, leis lengvai pašalinti raudonų akių efektą.

...skaityti toliau "Beauty Pilot (two pilots)"

AMS PhotoDOCTOR (ФотоДОКТОР)

Atkurkite pamestas nuotraukas

Ką daryti, jei neįkainojamos nuotraukos visam laikui ištrinamos iš kompiuterio ar keičiamosios laikmenos? Manote, kad amžinai pametėte savo nuotraukas? Laimei, naudodamiesi paprasta „PhotoDOCTOR“ programa, galite pasukti laiką atgal ir akimirksniu atkurti filmuotą medžiagą ir visus vaizdus!
...skaityti toliau "AMS PhotoDOCTOR (ФотоДОКТОР)"

AMS Photo COLLAGE (ФотоКОЛЛАЖ)

„Photo COLLAGE“ yra nauja programa, skirta kurti įspūdingus nuotraukų koliažus. Labai lengva padaryti gražų koliažą: tiesiog pridėkite paveikslėlių, išdėstykite juos ant lapo ir papuoškite etiketėmis, rėmeliais ir iškarpiniais! Jų yra daugiau nei šimtai originalių šablonų: vestuvių, vaikiškų, Naujųjų metų, senovinių ir daugelio kitų.

...skaityti toliau "AMS Photo COLLAGE (ФотоКОЛЛАЖ)"

„Topaz Mask AI“ leidžia intuityvios mašinų technologijos dėka sukurti sudėtingas kaukes per rekordiškai trumpą laiką treniruotės ir trimapo technika. Mažesnis vartotojo indėlis į itin aukštos kokybės kaukę visada buvo fotografo svajonė ir dabar jūs galite tai gauti naudodami „Mask AI“.

...skaityti toliau "Topaz Mask AI"
Return to Top ▲Return to Top ▲