Pereiti prie turinio

Sveikinimų klipai

Nori originaliai pasveikinti savo artimąjį ar save mylimą, bet nežinai, kaip tai padaryti? Užsakyk esamai progai tinkantį tematinį video klipą. Foto, video arba mišrus šou per kelias minutes papasakos jubiliato ar kito įvykio kaltininko istoriją, skambant pasirinktam garso takeliui.

"Play cast", grojanti atvirutė ar foto šou tikrai pradžiugins ne vieną širdį. Tokia dovanėlė tiks ir naujagimiui ir garbaus amžiaus žmogui. Video šou, pagaminti iš nuotraukų, puikus būdas parodyti besivystančios asmenybės istoriją (darželis, mokykla, studijų metai, modelių karjera ir t.t)

Nebrangiai pagaminsime tik jūsų progai tinkantį klipuką iš pateiktų nuotraukų. Truputį kaina pakiltų, jeigu tektų patiems skenuoti popierines nuotraukas. Dar nedidelę kainos korekciją įneštų galutinio video trukmė. Standartinės klipo trukmės produktas, pagamintas vien iš nuotraukų (3 - 5 minutės) kainuos 15 eurų.

Plačiau: viršutiniame meniu punkte "Kontaktai" galite užsakyti nemokamai skambutį (pranešimo langelyje įrašykite savo tel.Nr ir apie ką kalbėsim, mes paskambinsim nurodytu Nr.) arba 867582490

Keletą netematinių (apie viską ir apie nieką) pavyzdžių galite pažiūrėti čia: http://infogalaxy.eu/videomontazas/klipai_a001.php

Return to Top ▲Return to Top ▲