Pereiti prie turinio

Team Viewer

Team Viewer

Sveiki bičiuliai! Pradedu pasakojimą apie labai reikalingą tiek pradedantiesiems ar jau pažengusiems kompiuterių naudotojams programą. Manau supratote iš straipsnio pavadinimo ji vadinasi “Team Viewer”.

Tai nuotolinio administravimo programa, kurios pagalba galima prisijungti prie bet kurio kompiuterio, kur yra įdiegta ši programa.

Ją naudojant galima suteikti techninę pagalbą per atstumą nevežant savo įrenginį pas meistrų į dirbtuves. Programų diegimas, virusų paieška, sitemos valymas nuo susikaupusių šiukšlių ir daug kitų naudingų operacijų. Ši priemonė taupo laiką ir pinigus kelionei pas meistrą, nes dažniausios problemos būna programinės, kurias pavyksta pašalinti neišeinant iš savo namų.

Vienintelė sąlyga programos panaudojimui veikiantis internetas. Paranojiškai nusiteikę piliečiai žinoma prieštaraus, kad prie jų “tvirtovės” prisijungs pašalinis žmogus. Ir čia atsiranda klausimas – ar visgi bent kuom pasitikite? … Apie privalumus ir pavojus aš dar papasakosiu programos diegimo metu. Jeigu Jūs jos dar neturite, pats laikas ją įdiegti į savo kompiuterį.

Tam tikslui turime atsisiųsti diegimo failą. Nerekomenduoju jos ieškoti šalutiniuose saituose. Saugią programą paimsime iš namų svetainės adresu:
https://www.teamviewer.com/en/download/windows/
https://download.teamviewer.com/download/TeamViewer_Setup.exe
https://download.teamviewer.com/download/TeamViewerPortable.zip

Gamintojas siūlo diegimo failą arba programos portatyvinę versiją, nereikalaujančią diegimo į sistemą. Mūsų pasirinkimas šį kartą bus TeamViewer_Setup.exe. Kitaip tariant diegimo failas. Vėliau po mūsų kompiuterio laikmenos paruošimo, įdiegtą programą saugumo ir kitais sumetimais pakeisime į portatyvinę.

Programos atsiuntimas ir diegimas video formate

Ir desertui privalau nurodyti vieną iš pavojų moterims, naudojant šią programą. Jeigu Jūsų gyvenime atsiras toks Kupidonas, suprantantis kompiuteriją,

kupidonas

kuriam atversite nekontroliuojamą prieigą ne tik prie savo kūno, bet ir kompiuterio, ši programa taip pat bus pervesta nustatymų pagalba į nekontroliuojamą režimą.

Tuomet Kupidonas prisijungs prie kompiuterio Jums to nežinant ir savo kompiuterio ekrane distanciniu būdu stebės visus veiksmus, kuriuos atliks susižavėjimo objektas.

Jeigu neturite savo ir ieškote patikimo meistro - siūlau savo paslaugas.

Atsiradusių klausimų nedėkite į tolimą lentyną. Komentuokite, klauskite. Jums bus operatyviai atsakyta

Return to Top ▲Return to Top ▲