Pereiti prie turinio

TechSmith Camtasia Studio

TechSmith Camtasia Studio

„Camtasia Studio“ yra galingas įrankis, skirtas įrašyti ekrano vaizdus įvairių formatų vaizdo failuose, galima redaguoti vaizdo įrašus, yra įmontuoti „Macromedia Flash“ (SWF) ir vaizdo grotuvai. „Camtasia“ užfiksuoja veiksmus ir garsus bet kurioje „Windows“ sistemos dalyje ir išsaugo juos į standartinį AVI failą.

Vaizdą, pagamintą naudojant programą, galima eksportuoti į vieną iš palaikomų programos formatų - AVI, SWF, FLV, MOV, WMV, RM, GIF, CAMV. Be to, bet kokio vaizdo įrašo pagrindu galima sudaryti vykdomąjį exe failą, kuriame bus įmontuotas grotuvas.

„Camtasia Studio“ leidžia jums nustatyti keletą efektų, dirbti su atskirais rėmeliais, leidžia lengvai įrašyti, redaguoti ir skelbti didelio tikslumo, suspaustą vaizdo įrašą mokymui, švietimui, nuotoliniam mokymui, techninės pagalbos sprendimams, produktų demonstracijoms, prekybos pristatymams ir pan.

Vaizdo suspaudimui „Camtasia Studio“ programinės įrangos kūrėjai siūlo naudotojams naudoti „patentuotą“ „TechSmith Screen Capture Codec“ (TSCC) kodeką. Šis kodekas rodo gerus rezultatus koduojant vaizdą bet kokiame spalvų gylyje.

Jo algoritmas minimaliai apkrauna sistemą, todėl kodekas gali būti naudojamas kodavimui net ir labai silpnose kompiuterių konfigūracijose.

„Camtasia Studio“ turi integruotas keturias paprogrames: „Camtasia MenuMaker“, „Camtasia Player“, „Camtasia“ teatras ir „Camtasia Recorder“. Darbti su visomis šiomis paslaugomis galima per pagrindinę programos sąsają.

„Camtasia Studio“ apimtis gali būti labai skirtinga. Pasak kūrėjų, programa gali būti naudinga mažiausiai penkiasdešimt skirtingų situacijų.

Ji gali būti naudojama interaktyvių pagalbos failų kūrimui, naujų programų funkcijų demonstravimui, programų ir kompiuterinių žaidimų demo įrašymui ir pan.

Kas naujo:
• Ištaisytos klaidos, kai įkeliate projektą iš senesnės „Camtasia“ versijos
• Ištaisytos klaidos įkeliant neteisingus JPEG failus
• Ištaisytos miniatiūrų peržiūros generavimo problemos

Jeigu norite sukurti interaktyvias demostracijas - ši programa taps geriausiu pasirinkimu

Platforma / OS: „Windows® 7/8 / 8.1 / 10“ (tik 64 bitų)

Atsisiųskite programą:
Gamintojas:
Saugykla:

Return to Top ▲Return to Top ▲