Pereiti prie turinio

Topaz A.I. Gigapixel

Topaz A.I. Gigapixel

Topaz A.I. Gigapixel yra pirmoji ir vienintelė programa, naudojanti dirbtinio intelekto galią, kad padidintų jūsų vaizdus, ​​pridedant natūralias detales ir užtikrinant nuostabų rezultatą.

Naudodamas giluminio mokymosi technologijas, A.I. Gigapixel ™ gali padidinti vaizdą ir užpildyti detales, į kurias neatsižvelgiama kituose gaminiuose, kurių dydis keičiamas.

Šie tradiciniai metodai sukuria neryškius, nerealistiškai vaizdingus vaizdus, ​​kuriuose trūksta detalių, esančių aukštos skyros vaizduose.

Papildoma informacija

Pajėgumai:

Manote, kad tik brangi 50MP vidutinio formato kamera gali pateikti didelius, aukštos kokybės vaizdus? Dabar su standartine DSLR / veidrodine kamera galite sukurti 100 MP ar net 1 000 MP nuotraukas!

Ar norite, kad jūsų išmaniuoju telefonu darytos nuotraukos būtų aukštesnės kokybės? A. I. „Gigapixel ™“ gali juos paversti 100MP dydžiu ir 16 bitų kokybe, atrodo, kad tai galėjo būti padaryta tik iš DLSR fotoaparato.

Lankstumas:

Ar reikia daugiau lankstumo po nuotraukų? Paprastai trūkstant skyros, jūs negalite apkarpyti atvaizdo, kad jį įrėmintumėte teisingai. Naudodamiesi „A.I. Gigapixel ™“, jūs galite apkarpyti savo nuotrauką, tada tiesiog padidinkite ją iki norimo dydžio.

Reikia spausdinti didelio formato, bet dirbti tik su mažais vaizdais? Nepraraskite kokybės padidindami dydį. Dabar galite atspausdinti savo nuotrauką 6 pėdų (1,8 m) aukštyje, esant 300DPI.

Išradingumas:

Turite projektą, kuriam reikia aukštos kokybės didelių vaizdų, bet viskas, ką turite, yra seni, žemos raiškos kadrai. Tegul A.I. Gigapixel ™ suteikia jiems naujų matmenų ir detalių.

Kaip ir daugeliui žmonių, jūsų bibliotekoje yra įvairių šaltinių, tokių kaip nuskaitymai, drono filmuota medžiaga, vaizdo kadrų fiksavimai, atsisiųstos fotografijos, paieškos sistemų vaizdai ir kt. Nesulaikykite, nes neturite kažkokios didelės raiškos kopijos - priverskite viską veikti.

Kaip A.I. Gigapixel ™ sukuria trūkstamas detales?

Kita vaizdo dydžio keitimo programinė įranga priklauso nuo interpoliacijos, norint padidinti vaizdus. A. I. „Gigapixel ™“ skiriasi. Vaizdams didinti ir tobulinti naudojami moderniausi „gilaus mokymosi“ metodai:

1.Norėdami išmokti skirtumo tarp žemos ir aukštos kokybės rezultatų, pradėjome surinkdami milijonus nuotraukų iš visų dalykų ir stilių.

2.Todėl nuotraukos yra naudojamos norint sukurti sudėtingesnį nervų tinklą, kuris pamažu išmoksta geriausio būdo padidinti, patobulinti ir sukurti natūralias detales.

3.Mūsų patentuotas A.I. variklis naudoja jūsų kompiuterio vaizdo plokštę užduočiai atlikti per protingą laiką.

Gamintojas:
Mūsų saugykla:

Return to Top ▲Return to Top ▲