Pereiti prie turinio

Topaz Adjust AI

Topaz Adjust

„Topaz Adjust AI“ - naudoja dirbtinio intelekto jėgą, kad jūsų nuotraukos pavirstų kažkuo neįtikėtinu. Mūsų AI režimai išryškina spalvas, šešėlius, detales ir dar daugiau, kad jūsų nuotraukos būtų ryškios, kaip numatyta, - viskas vienu žingsniu.

„Adjust AI“ dėka galite pridėti stulbinamų efektų, sukurdami savo išankstinius nustatymus keičiant spalvų parametrus ir detales.

Norint užtikrinti visišką patogumą, pridedama automatinė ir intelektuali ekspozicijos kompensacija už nepakankamai eksponuotus ir pereksponuotus vaizdus, ​​taip pat pašalinamas triukšmas.

Pakeitę vien užrakto greitį, galite sukurti nuotraukas, kurių kokybė būtų panaši į HDR atvaizdus. Taip pat grafiniame redaktoriuje palaikomi išmanieji filtrai.

Kas yra „Adjust AI“?
Koreguoti AI naudoja mašininį mokymąsi analizuoti ir konvertuoti įprastas nuotraukas į gyvus vaizdus, ​​kuriems paprastai reikia daug pastangų reikalaujančių rankinių nustatymų.

„Adjust AI“ yra greičiausias būdas pasiekti maksimalų aiškumą, detalumą, kontrastą ir patrauklią estetiką, kuo mažiau įtraukiant vartotoją.

Kodėl turėčiau tai naudoti?
Norite greitai pakoreguoti savo įvaizdį? „Adjust AI“ apima pažangiausius patobulinimus, kad gautumėte ingredientų, kurių jums reikia nuotraukoms kurti! Šis technologijų derinys egzistuoja tik čia.

Palaikomi failų tipai: PNG, TIFF, JPEG

O RAW failų tipai?
„Adjust AI“ palaiko daugelį skirtingų tipų RAW failų, tokių kaip DNG (skaitmeninis neigiamas), ir specifinius fotoaparato failus, tokius kaip CR, ARW ir ORF.

Tačiau daugelyje šių failų yra duomenų, kuriuos „Adjust AI“ dar nežino, kaip skaityti. Naudojant RAW failus, gali kilti problemų.

Gamintojas:
Mūsų saugykla:

Return to Top ▲Return to Top ▲