Pereiti prie turinio

Topaz DeNoise AI

Topaz DeNoise

„Topaz DeNoise AI“ - fotografuokite bet kur bet kurioje šviesoje be išlygų.

Pašalinkite triukšmą ir atkurkite aiškias vaizdų detales naudodami pirmąjį triukšmo mažinimo įrankį - „DeNoise AI“. Galite būti nustebinti rezultatais.

Fotografuokite bet kur, bet kurioje šviesoje:

Puikus triukšmo mažinimas yra tarsi objektyvo atnaujinimas. Galite pasiekti daug geresnių rezultatų fotografuodami greitus, naktinius ar bet kokias kitas situacijas, kurioms reikalingas aukštas ISO. Naudokite „DeNoise AI“, kad padėtumėte bet kurioje situacijoje sukurti tobulai taškus turinčias nuotraukas.

Novatoriška technologija:

Triukšmo mažinimo technologija iš esmės buvo tokia pati dešimtmetį, tačiau joje buvo padaryta nedidelių patobulinimų. „DeNoise AI“ skiriasi: algoritmui pateikėme milijonus triukšmingų / aiškių vaizdų, kol jis iš tikrųjų suprato, kas yra triukšmas ir kaip jį geriausia pašalinti.

Atkurkite teisingas detales:

„DeNoise AI“ analizuoja visą vaizdą ir holistiškai nustato šios nuotraukos detalių ir triukšmo skirtumą. (Kiti NR įrankiai žvelgia tik į pikselių lygio detales.) Suprasdamas, kaip triukšmas atrodo palyginus su konkretaus vaizdo detalėmis, „DeNoise AI“ atkuria nepaprastą triukšmo detalių kiekį.

„Lightroom vs DeNoise AI“
Kai jums reikia tobulumo taškų lygyje, „DeNoise AI“ siūlo absoliučiai geriausią dabar pasiekiamą kokybę. Esamos triukšmo mažinimo priemonės, tokios kaip „Lightroom“, suteikia jums pasirinkimą: išsaugokite triukšmą arba pašalinkite kai kurias detales. „DeNoise AI“ technologija leidžia išnaudoti geriausias galimybes: pašalinti triukšmą, tuo pačiu sustiprindami detales.
• Tobulinkite tikras detales
• Pašalinkite triukšmą natūraliai, be dėmių
• Tinka vidutiniam ir ypač aukštam ISO

Gamintojas:
Mūsų saugykla:

Return to Top ▲Return to Top ▲