Pereiti prie turinio

Topaz JPEG to RAW AI

Topaz JPEG to RAW AI

„Topaz JPEG“ į RAW AI - redaguokite nuotraukas, darytas JPEG formatu, tarsi jas darytumėte RAW formatu. Norėdami konvertuoti JPEG į aukštos kokybės RAW, naudokite dirbtinį intelektą, kad galėtumėte geriau redaguoti.

Venkite iškraipymų, pašalinkite glaudinimo artefaktų ištrynimą, atkurkite detales ir išplėskite dinaminį diapazoną.

Teisingi artefaktai, atkurkite dinaminį diapazoną ir detales
Programinė įranga yra labai efektyvi pašalinant glaudinimo artefaktus ir atkuriant spalvų detales.

Atkreipkite dėmesį į papildomas mažas detales viršutiniame dešiniajame ir apatiniame vaizdo kampuose. Taip pat yra išplėstas dinaminis diapazonas, parodantis gilesnius šešėlius ir patobulintus išryškinimus, kuriuos įgalino dirbtinis intelektas.

Paprastai nėra būdų atkurti pamestas dalis, tačiau ši programa šiuo metu yra vienintelė mašinų mokymosi programa.

Papildoma informacija

Paprasta darbo eiga:

Kai tik norėtumėte redaguoti JPEG, pirmiausia įkelkite JPEG į RAW AI, kad pasiektumėte geriausius redagavimo rezultatus. Autonominė „Windows“ programa, leidžianti apdoroti paketus.

Nuolat tobulėja:

Mes nuolat mokome savo JPEG į RAW konvertavimo modelį su daugiau duomenų, todėl tuo daugiau laiko praeina. Gausite naujausią ir geriausią, kai modelis patobulės.

Dinaminis diapazonas:

Vaizdas praranda reikšmingą dinaminį diapazoną, kai jis konvertuojamas į JPEG. JPEG į RAW AI padeda atkurti dalį prarasto dinaminio diapazono, sugrąžindamas prarastą šešėlį ir išryškindamas detales. Nors negalėsite visiškai trūkti informacijos, ji gali veikti net su labai mažu informacijos kiekiu.

Tai leidžia būti agresyvesniems redaguojant nuotraukos ekspoziciją ar kontrastą. Jei kada nors manote, kad išpūtė dangus ir neturite originalaus RAW failo, pirmiausia pabandykite jį paleisti per JPEG į RAW AI.

Spalvų erdvė:

Spalvų sritis pakartoja spalvų diapazoną, kurį palaiko jūsų vaizdas. JPEG vaizdai paprastai yra sRGB spalvų erdvėje, kuri puikiai tinka žiniatinkliui, bet mažiau spausdinimui ir redagavimui. Redaguojant nuotrauką „sRGB“, sureguliavus sodrumą ar ryškumą, dažnai išryškės negraži spalvų dėmė.

Galite užkirsti kelią tam, paleisdami jį per JPEG į RAW AI. JPEG į RAW mašinų mokymosi modeliai išplečia sRGB spalvų sritį į „ProPhoto RGB“, kuri yra net geresnė nei įprastas RAW failas!

Tai veikia taip gerai, nes paprastai bent viename spalvų kanale yra pakankamai informacijos, kad mūsų modeliai galėtų rekonstruoti trūkstamas detales su aukštu tikslumu. Didesnė spalvų erdvė leidžia geriau redaguoti sodrumą ir gyvybingumą be jokio matomo artefakto.

Spalvos gylis:

Spalvų gylis (dar vadinamas bitų gyliu) yra tai, kiek spalvų informaciją gali išsaugoti vaizdas. Redaguodami atvaizdą su mažu bitų gyliu, matysite spalvų juostas sklandžiais gradientais, pavyzdžiui, dangaus. 8 bitų JPEG turi tik 256 vertes kiekviename kanale. Paleidus šį JPEG per JPEG į RAW AI, jis bus išplėstas iki 65 532 reikšmių vienam kanalui. Tai leis išvengti plakatų ir juostų, kai sureguliuosite vaizdų kontrastą.

Artefaktai:

Redaguodami labai suglaudintus paveikslėlius matysite matomus glaudinimo artefaktus. JPEG į RAW AI yra išskirtinis šalinant šiuos artefaktus, išsaugant natūralias vaizdo savybes: Artefaktai nebus lengvai matomi aukštos kokybės JPEG, tačiau jie gali visiškai sugadinti vaizdą, jei jie yra. Jas taip pat paryškins perdirbimas, ypač galandimas. Paleiskite savo vaizdus per JPEG į RAW AI, kad įsitikintumėte, jog artefaktai neturi įtakos jūsų darbo eigai.

Detalių lygis:

Dėl mažo jutiklio ar sunkaus apdorojimo JPEG dažnai bus išlygintos detalės. Pvz., „IPhone“ nuotraukos prieš išsaugojimą yra labai apdorotos, todėl kartais pašalinama daug vaizdo detalių. JPEG į RAW AI padeda atkurti smulkias detales, pašalintas konvertavimo proceso metu.

Gamintojas:
Mūsų saugykla:

Return to Top ▲Return to Top ▲