Pereiti prie turinio

Topaz Sharpen

Topaz Sharpen

„Topaz Sharpen AI“ - sukurkite aiškius vaizdus be artefaktų ar vaiduoklių. „Sharpen AI“ yra pirmoji ryškumo didinimo ir vibracijos mažinimo programinė įranga, galinti nustatyti skirtumą tarp tikrų detalių ir triukšmo. Sukurkite aiškius vaizdus net fotografuodami delninėmis, naktį ar esant negiliam ryškumui.

Papildoma informacija

„Sharpen AI“ buvo apmokyta naudojant milijonus vaizdų, kad būtų galima sužinoti apie detalių savybes palyginti su triukšmas - tada pagerinkite tik detales. Kai kuriais atvejais tai netgi gali atkurti vaizdo detalę.

Sklandi integracija

Veikia visur, kur šiuo metu redaguojate savo nuotraukas. Naudokite „Sharpen AI“ kaip atskirą programinę įrangą arba kaip „Topaz Studio“ / „Photoshop“ / „Lightroom Classic“ priedą.

Nuolat tobulėja

Nuolatos mokant AI, „Sharpen AI“ tobulinimo modelis laikui bėgant tampa greitesnis ir aukštesnės kokybės. Gausite naujausią ir geriausią, kai modelis patobulės.
Trijų rūšių galandimas, kad būtų nepriekaištinga nuotrauka.

Nėra nieko blogesnio už jausmą, kai fotografuoji nepriekaištingą nuotrauką, skubiesi namo, atidarai ją savo kompiuteryje … ir supranti, kad ji neryški 100%. Kai tai atsitiks, dažniausiai tai sukelia viena iš trijų problemų: fotoaparato drebėjimas, fokusavimo problemos ar bendras minkštumas. „Sharpen AI“ turi atskirą modulį, skirtą kiekvienam valdyti.

Stabilizuokite: natūraliai sumažinkite purtymą

Net ir stačiausios rankos nepalyginamos su trikoju, kai reikia vaizdo ryškumo. Tačiau skirtingai nuo trikojo, visada turite savo rankas su savimi! „Sharpen AI“ stabilizavimo modulis buvo išmokytas pakeisti judesio suliejimą ir padaryti, kad nešiojami vaizdai atrodytų lyg būtų paimti iš trikojo.

Fokusavimas: geresnė fokusavimo korekcija

Fokusavimo korekcija yra labai sudėtinga problema, kurią nesunku suklysti, tačiau „Sharpen AI“ Focus modulis pasižymi teisingu iki dešimties vaizdo taškų neryškumu. Tai puikiai tinka paaštrinti nefokusuojančias akis ar išspręsti problemas, atsirandančias dėl neteisingo fokusavimo kameroje. Patarimas: jei norite gauti geriausius rezultatus, naudokite pasirinktinius nustatymus!

Galandimas: bendras įvesties galandimas

Net jei nėra judesio suliejimo ar fokusavimo problemų, vaizdai iš fotoaparato paprastai būna minkšti. „Sharpen AI“ apima „Sharpen AI“ modulį, kuris specializuojasi taisyti nedidelius bendro minkštumo kiekius be jokių artefaktų ar halų. Tai natūraliausias galandimo įrankis, kurį kada nors naudosite.

Puikus laikas padaryti vaizdus ryškius.

Galandimo poreikis yra universalus: dauguma vaizdų atrodo šiek tiek minkšti tiesiai iš fotoaparato. Tai tik keli naudojimo atvejai, kai su „Sharpen AI“ matėme išskirtinius rezultatus.

Gyvūnų fotografija

Galite pozuoti žmonėms, tačiau paprašyti gyvūnų, kad jie liktų ramybėje, yra daug sunkiau! Norėdami pataisyti fotoaparato sujudėjimą ir neišvengiamą judesio suliejimą, kurį sukelia greitai judantys subjektai, naudokite „Sharpen AI“ stabilizavimo modulį.

Taip pat sunku susikoncentruoti į tokias situacijas, todėl „Focus“ modulis taip pat bus labai naudingas. Tai taikoma visoms nuotraukoms su greitai judančiais objektais - ne tik gyvūnams! Sureguliuokite slankiklį į kairę, jei norite pamatyti 100% skirtumą, arba spustelėkite, kad būtų didesnis prieš / po.

Rankiniai peizažai

Nesvarbu, kaip greitai nustatote užrakto greitį, negalima fotografuoti delninių peizažų taip aštriai, tarsi turėtumėte trikojį. Vis dėlto ne visada turite trikojį. Kartais net neturite prabangos naudoti greitą užrakto greitį.

„Sharpen AI's Stabilise“ modulis padeda gauti nešiojamų vaizdų, panašių į padarytus iš trikojo. Šis modelis buvo išmokytas specialiai kovoti su judesio suliejimu, kurį sukelia fotoaparato drebėjimas, ir jūsų nuotraukose gali būti puikių rezultatų.

Portretų fotografija

Labai svarbu fotografuoti aštrius portretus. Tai yra geras būdas naudoti kontroliuojamą apšvietimą ir trikojus studijos aplinkoje, tačiau jūs ne visada esate studijoje. Naudokite „Sharpen AI“, kai kitaip tobulas portretas turi neryškias akis ar fotoaparato drebėjimą.

Naujas požiūris į galandimą.

Mes tikime, kad geresnės technologijos leidžia gaminti geresnį meną. Nuotraukos, kurias tūkstančiai kitų fotografų sukūrė naudodamiesi AI technologija, buvo stulbinančios, ir mes negalime laukti, kol pamatysime, ką sukuriate. Štai kaip tai veikia.

Kaip atrodo aštrumas? (Mokymai)

Pirmasis mašininio mokymosi proceso žingsnis yra išmokyti programinę įrangą, kas yra ryškumas. Mes tai darome įterpdami milijonus neryškių / aštrių vaizdų porų į programinę įrangą ir paprašydami jos sužinoti, kas daro vaizdą ryškų.

Kaip pasiekti šį aštrumą? (Mokymasis)

Kaip ir kompiuteriai, greičiau nei žmonės atlieka matematikos ir sudėtingas operacijas, jie taip pat gali išmokti daug greičiau atlikti labai specifines užduotis. „Sharpen AI“ greitai supranta, kokie ryškūs vaizdai paprastai tampa neryškūs ir todėl kaip pakeisti procesą.

Kaip greičiau paryškinti vaizdus? (Optimizavimas)

„Sharpen AI“ atlieka milijonus operacijų viename taške, todėl norint ją pagreitinti, atliekama nemažai darbo. Visas šis procesas tęsiasi net ir išleidus gaminį: greičiausiai pamatysite naujinius su patobulintais modelio patobulinimais, kai programinė įranga sužinos daugiau.

Gamintojas:
Mūsų saugykla:

Return to Top ▲Return to Top ▲