Pereiti prie turinio

Topaz Studio

Topaz Studio

„Topaz Studio“ yra įdomi vaizdo redagavimo programa. Šiandien internete galite atsisiųsti daugybę nuotraukų redagavimo įrankių, bet ne visada iš karto įmanoma suprasti, kokia gera programa ir kuria kryptimi reikia pasirinkti.

Manau, dauguma žmonių, kurie bus paprašyti pasirinkti redagavimo programą, sakys, kad jiems labiausiai patinka „Photoshop“ ar „Lightroom“. Tačiau nepamirškite, kad yra daugybė įvairiausių alternatyvų ir ši programa nėra išimtis.

„Topaz Studio“ gali būti suvokiamas kaip programų, kurias ką tik vardinau, papildinys, ji paveldėjo visas geriausias iš jų savybes. Kiek žinau, šia programa naudojasi profesionalios fotolaboratorijos.

Jei esate fotografas ar grafikos dizaineris, būtinai išbandykite šią programą. Ją išleidusi įstaiga didžiuojasi savo gaminiu. Jie tiki, kad tai yra jų pavyzdinis produktas ir suteikia vartotojui visas reikalingas priemones jų nuotraukoms redaguoti ir efektams papildyti.

Iškart po paleidimo jus nustebins daugybė įvairių nustatymų, kuriuose yra ir filtrų, ir efektų. Jie padės padaryti jūsų vaizdą daug gražesnį ir nepakartojamą. Šie nustatymai yra šio redaktoriaus dalis ir suteikia didelį valdymo lankstumą.

Natūralu, kad be visų nustatymų, jūs taip pat gausite pagrindines redagavimo funkcijas, būdingas šios orientacijos programoms, pavyzdžiui, galite apkarpyti paveikslėlį, pasukti teisinga kryptimi, pakeisti jo dydį ir atlikti kitus įprastus veiksmus.

Be to, gausite keletą paveikslėlio taisymo funkcijų, pavyzdžiui, objektyvo efektą, kuris leidžia pagerinti pagrindinę nuotraukos kokybę ir padaryti ją šiek tiek geresnę. Iš viso gausite daugiau nei 30 skirtingų nustatymų, galėsite pasukti ir apkarpyti paveikslėlius, pagerinti jų kokybę, reguliuoti norėdami pasukti norima kryptimi, pakeisti ryškumą ir kontrastą naudodami įprastus slankiklius, galite pakeisti spalvų sodrumą ir temperatūrą.

Kam to aprašymo pakanka, ir jis jau nori nemokamai atsisiųsti naujausios versijos „Topaz Studio“ su raktu archyve iš mūsų svetainės, galite iš karto pereiti prie visų naujienų, ten yra atsisiuntimo nuoroda. Įdiegę ar išpakavę portatyvinę versiją, galite nemokamai naudotis „Topaz Studio“, kaip jums patinka, be apribojimų ir su visais profesionaliais įrankiais.

Jei susidomėjote, tada oficialioje svetainėje galite rasti vartotojų forumą, kuriame licencijas įsigyjantys žmonės bendrauja tarpusavyje, dalijasi įvairiomis žiniomis apie šią programą ir gali padėti, jei kas nors nutiks. Be šio redaktoriaus, yra daugybė priedų ir papildinių. Jie yra suskirstyti į keletą kategorijų; juos taip pat galima rasti oficialioje svetainėje.

Jei atsižvelgsime į „Topaz Studio“ sąsają - tai ji yra panaši į daugumą tokio pobūdžio programų. Ji yra padalinta į tris pagrindinius skydus: kairę, centrinę ir dešinę. Kairiajame skydelyje yra įvairių parametrų, kuriuos galite pridėti prie savo nuotraukų. Centrinėje yra reikiamo paveikslėlio ir miniatiūros peržiūra. Dešinėje srityje yra išsamūs redagavimo įrankiai.

Kadangi čia yra profesionali versija, gausite daugybę papildomų įrankių, kurių nėra nemokamoje versijoje, o visi šie profesionalūs nustatymai yra tikrai puikūs ir gali pagerinti originalaus paveikslėlio kokybę.

Kiekvienas asmeninis nustatymas turi galimybę būti koreguojamas pagal jūsų norą. Čia yra daugybė išankstinių nuostatų, mes pasirenkame norimą ir žiūrime į rezultatą, o jei jis jums netinka, galite jį koreguoti pagal savo norus.

Gamintojas:
Mūsų saugykla:

Return to Top ▲Return to Top ▲