Pereiti prie turinio

VSDC Free Video Editor

VSDC Free Video Editor

VSDC Free Video Editor - vaizdo redaktorius, skirtas vaizdo failams redaguoti ir sukurti įvairaus sudėtingumo vaizdo įrašus, naudojant įvairius vaizdo ir garso efektus.

Programa turi didelį funkcionalumą ir pajėgumus, tuo pačiu metu turi paprastą ir intuityvią sąsają, kuri leidžia jums sukurti vaizdo failus minimaliais įdėjimais.

Beveik visi populiarūs kodekai ir vaizdo failų formatai yra palaikomi, pavyzdžiui, AVI, MP4, MKV, MPG, WMV, 3GP, FLV ir kt .; garso failai: MP3, WAV, WMA, FLAC, PCM, OGG, AAC, M4A, AMR ir kiti; taip pat paveikslėliai: bmp, jpg, png, psd, ico, tiff ir tt

Palaikoma daug įvairių vaizdo efektų, spalvų paletės korekcija, vaizdo failų ir paveikslėlių vaizdo filtrų transformavimas ir įvedimas. Derinant galimus efektus ir filtrus galite gauti daug naujų specialių efektų.

Redaktorius leidžia perdengti garso efektus ir filtrus vaizdo ir garso failuose. Čia yra labiausiai žinomi iš jų: garso normalizavimas, garsumo padidėjimas / sumažėjimas, aidas, skambėjimas, ekvalaizeris ir kt.

Vaizdo redaktorius turi modernią, intuityvią sąsają, o įvairių vedlių naudojimas labai supaprastina paprastų vaizdo įrašų kūrimą. Nepaisant sąsajos paprastumo, programoje yra labai daug galimybių, kurios taip pat leidžia sukurti sudėtingus vaizdo įrašus.

Platforma: „Windows® XP / Vista / 7/8“
programą galite atsisiųsti ir naudoti visiškai nemokamai iš gamintojo svetainės

Atsisiųskite programą iš gamintojo
Gamintojas:

Return to Top ▲Return to Top ▲