Pereiti prie turinio

Apie

apie1

Tai internetinis projektas, skirtas didinti mūsų lankytojų kompiuterinį raštingumą. Čia rasite nemokamas ir komercines video ir kitokių formatų pamokas pradedantiesiems kompiuteristams.

apie2

Mūsų veikla šioje srityje prasidėjo 1991 metais todėl esame sukaupę įspūdingą žinių bagažą, kuriuo dalinamės su Jumis šioje svetainėje. Pasiūlos asortimentas tuo nesibaigia.

Šilutės miesto ir rajono gyventojams teikiame kompiuterių remonto ir programinės įrangos diegimo paslaugas. Taip pat siūlome kompiuterių nuotolinį programinį remontą visiems, esantiems bet kurioje pasaulio šalyje.

Nuotolinio remonto paslauga nusipelno smulkesnio paaiškinimo:

Dažnai skaitytojai klaidingai supranta nuotolinio kompiuterių administravimo esmę. Daugiau kaip 90% visų kompiuterio gedimų būna programiniai ir vienetai težino, kad tokius gedimus galima pašalinti neišėjus iš namų.

Jums nereikia vežti kompiuterį pas meistrą - tuo esate apsaugoti nuo nesąžiningos pastarojo veiklos, nes visą remonto procedūrą matote savo kompiuterio ekrane. Kitaip tariant patys aktyviai dalyvaujate šiame procese.

Vienintelis minusas tokio remonto būdo yra kompiuterio savininko dalyvavimas remonte, tačiau ir tą trūkumą galima paversti privalumu. Galimybė pamatyti kokia problema sukėlė gedimą.

Tarkim vežate kompiuterį pas meistrą: ne faktas, kad jis tuoj pat bus pradėtas remontuoti. Dažniausiai kelias dienas jis pagulės lentynoje, kol iki jo "dateks rankos".

Jeigu esate mažos gyvenvietės gyventojas, kur arti nėra specialisto, jums teks mažiausiai 2 kartus vykti pas meistrą. Pirmą kartą - nuvežti, antrą parsivežti. Kelionės išlaidos jau pliusuojasi į remonto kainą.

Pasinaudoję specialisto paslauga distanciniu būdu, jūs kaip vartotojai sutaupote ir laiko ir pinigų. Taip pat ir meistrui nereikia atvykti dėl kelių mygtukų paspaudimo. Tokiu būdu remonto savikaina tampa simboline. O kartais pakanka nuoširdaus "ačiū"

Infogalaktikos veikloje distancinis programinis remontas užima pagrindinę poziciją. Antra vieta skiriama komercinių video pamokėlių įrašymui, kur skaitytojai mokinami kompiuterinių gudrybių arba darbo su tam tikromis programomis. Viskas kitkas yra hobis.

Taigi: Infogalaktika naudinga visiems kompiuterių naudotojams, dirbantiems windows operacinėse sistemose. Planšetės, išmanieji telefonai nepatenka į aptarnavimą, nes pasireiškia sistemų nesuderinamumas.

Pasinaudoti paslauga gali kompiuterių vartotojai, gyvenantys bet kurioje pasaulio šalyje, prisijungę prie interneto ir neprivedę savo elektroninio draugo iki pilno kracho. Jeigu kompiuterio jau neina įjungti, tokiu atveju lieka vykti pas meistrą į dirbtuves.

Mūsų darbų įkainis svyruoja nuo "ačiū" iki "ačiū" ir nuo 10 iki 20 eurų, pagal darbų apimtį ir nuo klijento kompiuteryje laikomų failų kiekio. Pasiteirauti visada galite čia pateiktais telefonais: http://infogalaxy.eu/kompiuteriu-remontas-siluteje

Taip pat niekas dar neatšaukė skaipo: "kompiuteris_jums"
ir žinoma feisbuko mesendžerio "Viktoras Kaveckas"
kas užtikrins remonto metu balso ryšį

Vartotojas, neturintis savo aplinkoje kompiuterių specialisto ir norintis pasinaudoti distancine pagalba, privalo savo kompiuteryje įdiegti nuotolinio valdymo programą. Pamokėlę, kaip tai padaryti galite pažiūrėti čia: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=-1Y8hv5Mpio

Tai kada pradėti skelbti pavojų ir kreiptis pagalbos? Idealiausias atvejis tik nupirkus kompiuterį arba įdiegus naujai windows.

Už 10 eurų mokestį mes sukonfiguruosime jūsų kompiuterį aukščiausiam darbo našumui. Paliksime įdiegtą automatinio valymo programą, kuri kiekvieną dieną išvalys paros bėgyje sukauptas sistemines šiukšles, ko pasekoje sumažės programinių sutrikimų galimybė.

Žinoma jau pabuvęs eksploatacijoje kompiuteris taip pat gali būti pilnai tvarkomas. Po mūsų "intervencijos" jus neatpažinsit savo net nepirmos jaunystės kompiuterio. Atliktos procedūros tartum įkvepia naują pajėgumą jūsų el. draugui.

Jeigu pajutote, kad kompiuteris ilgai užsikrauna, vangiai atsidarinėja naršyklės langai, striginėja internetas - tai tiesioginis signalas, kad nepraleisk momento. Artimiausiu metu kompiuteris gali ir neįsijungti. Laiku atliktas profesionalus sistemos valymas ilgam pratesia nepriekaištingą kompiuterio darbą.

Gal mūsų žodžius patvirtins žmonės, pasinaudoję mūsų darbais

apie3

Dar teikiame nemokamas konsultacijas apie programinę įrangą kiekvienam klijentui personaliai, pagal jo pomėgius

Saito puslapiuose rasite nemažai programų aprašymų su galimybe atsisiųsti į savo kompiuterį iš gamintojų ar mūsų failų saugyklų

Return to Top ▲Return to Top ▲