Pereiti prie turinio

Malonu Jus matyti mūsų saito puslapiuose. Kaip matote iš publikuotų straipsnių, pirmenybė skiriama multimedijos programų aprašymams, kuriuos paskaitę lengviau apsispręsite dėl jų naudingumo.

Multimedia mūsų manymu yra pati įdomiausia ir užburianti kompiuterijos sritis. Čia atras savo hobį ir naujokas ir pažengęs vartotojas. Nuotraukų gražinimas, video klipukų gaminimas mėgėjus ilgam prikaustys prie kompiuterių (įpatingai ilgais žiemos vakarais)

Visų sukauptų programų aprašymus pateikti bloge yra pakankamai ilgas procesas, todėl Jums atidaryta prieiga prie mūsų saugyklos, kur galesite patys susirasti norimas programas ir jas atsisiųsti į savo kompiuterius.

Atkreipkite dėmesį - visos surinktos programos veikia windows operacinėse sistemose. Saugykloje galėsite naršyti tartum savo kompiuteryje

Atsiradus klausimams be jokio išdidumo ar kuklumo klauskite. Tam viršutiniame saito meniu yra skiltis "Kontaktai" Visiems norintiems bus suteikta reali techninė pagalba programų atsisiuntime ir jų paruošime darbui.

Atidaryti saugyklą:

Return to Top ▲Return to Top ▲