Pereiti prie turinio

Kuriame patogią ir saugią failų laikymo sistemą

Kuriame patogią ir saugią failų laikymo sistemą

Kaip kas gali pasakyti – o kam to reikia? Saugok failus kietąjame diske ir bus tau laimė. Tačiau mano pozicija šiuo klausimu pakankamai griežta. Vien saugoti nepakanka! Juos reikia taip organizuoti, kad bet kuriuo metu galėtumėme lengvai surasti reikalingą nuotrauką, dokumentą ar filmą.

Operacinės sistemos kūrėjai mums parodė teisingą kryptį, tiesa jie niekaip negalėjo numatyti, kiek ir kokių kietūjų diskų mes turėsime savo kompiuteriuose. Todėl pagrindinius aplankus mūsų turto laikymui integravo nesaugioje zonoje – sisteminiame diske „C“ šalia operacinės sistemos.

Tačiau maloniai mums suteikė galimybę perkelti tas direktorijas į kitus kompiuteryje integruotus diskus. Ko pasekoje operacinė sistema atsilaisvins nuo nepageidaujamų įnamių. O mūsų laikomi failai, suskirstyti pagal kategorijas persikels į saugesnę zoną tolimesniam laikymui.

folder

Žemiau pateiktoje video pamokėlėje parodysiu savo kompiuterio konfigūraciją. Jeigu patiks – siūlau pasidaryti analogiškai. Taip laikomi mano kaip kurie failai kompiuteryje „gyvena“ virš 10 metų.

Video formate parodyta konfigūracija bus labiau suprantama pradedantiesiems kompiuteristams. Todėl pažiūrėkite žemiau pateiktą video pamokėlę

Jūs visada galite paklausti ar pasinaudoti mano paslauga.

Nepalaikinsi - pradėsiu sapnuotis. Paspausk tiek žvaigždučių, kiek įvertini informacijos naudingumą. Ir žinoma sveikintini komentarai. Jums neskaudės, o man bus malonu

Return to Top ▲Return to Top ▲